IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th May 2009, 20:03
denito_bg denito_bg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: sofia
Мнения: 1
По подразбиране riselle как и каде да намерите

за съжаление вече всичките ни съседи спряха да продават импланта на места още го има но ще касмет да го намерите затова ви предлагам 1 по лесен начин да се снабдите с въпросният имплант а тои е като се свържете с мен е маил princa_@abv.bg ili skype lord-angelov
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th May 2009, 17:47
Rados_tina Rados_tina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 4
По подразбиране Rizelle

Zdraveite! Znam kolko trudno e kogato se nujdaesh ot pomosht i vseki da gleda da se vazpolzva ot tova. Zatova moga da pomogna na vseki koito se nujdae ot Rizelle implant. Biznesat mi e svarzan s patuvane iz cqla evropa, zatova moga da vi dostavqm Rizelleto v srok do 1 mesec. Za da badat korektni i prozrachni neshtata she saglasuvame vsi4ko po telefona, za da badete spokoini, che nqma da ima problem. I taka ako jelaete pomoshta mi moje da me otkriete na telefon 0885637117 ili email lyubka_md@abv.bg
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd July 2009, 08:24
Rados_tina Rados_tina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 4
По подразбиране Re: Rizelle

Цитирай:
Първоначално написано от Rados_tina
Zdraveite! Znam kolko trudno e kogato se nujdaesh ot pomosht i vseki da gleda da se vazpolzva ot tova. Zatova moga da pomogna na vseki koito se nujdae ot Rizelle implant. Biznesat mi e svarzan s patuvane iz cqla evropa, zatova moga da vi dostavqm Rizelleto v srok do 1 mesec. Za da badat korektni i prozrachni neshtata she saglasuvame vsi4ko po telefona, za da badete spokoini, che nqma da ima problem. I taka ako jelaete pomoshta mi moje da me otkriete na telefon 0889326665 ili email lyubka_md@abv.bg
Отговори с цитат
  #14  
Стар 8th August 2009, 12:33
Rados_tina Rados_tina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 4
По подразбиране Re: Rizelle

Цитирай:
Първоначално написано от Rados_tina
Zdraveite! Znam kolko trudno e kogato se nujdaesh ot pomosht i vseki da gleda da se vazpolzva ot tova. Zatova moga da pomogna na vseki koito se nujdae ot Rizelle implant. Biznesat mi e svarzan s patuvane iz cqla evropa, zatova moga da vi dostavqm Rizelleto v srok do 1 mesec. Za da badat korektni i prozrachni neshtata she saglasuvame vsi4ko po telefona, za da badete spokoini, che nqma da ima problem. I taka ako jelaete pomoshta mi moje da me otkriete na telefon 0889326665 ili email lyubka_md@abv.bg
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th August 2009, 22:27
Rados_tina Rados_tina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 4
По подразбиране Re: Rizelle

Цитирай:
Първоначално написано от Rados_tina
Zdraveite! Znam kolko trudno e kogato se nujdaesh ot pomosht i vseki da gleda da se vazpolzva ot tova. Zatova moga da pomogna na vseki koito se nujdae ot Rizelle implant. Biznesat mi e svarzan s patuvane iz cqla evropa, zatova moga da vi dostavqm Rizelleto v srok do 1 mesec. Za da badat korektni i prozrachni neshtata she saglasuvame vsi4ko po telefona, za da badete spokoini, che nqma da ima problem. I taka ako jelaete pomoshta mi moje da me otkriete na telefon 0889326665 ili email lyubka_md@abv.bg
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th August 2009, 23:40
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не знам колко коректни и прозрачни могат да бъдат нещата, при положение, че въпросния имплант дори и на официалния сайт не го откривам, явно е спрян от производство, а този коректен прозрачен телефонен номер се мъдри из цялото нет пространство Чудно ми е от къде го набавяш тогава... или по една случайност има някъде останали запаси...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: имплантRiselle
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:13.