IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2311  
Стар 9th August 2011, 22:45
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Даже не съм го чувала Знам само за емилчо и Джамбазов Единия се слави с най много несполучливи операции , а другия с най малко
И между другото като гледам носа на Неллс , Джамбазов се е справил чудесно ! Като знам каква несиметрична камба беше ,а сега е едно съвсем симетрично носле !
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 9th August 2011 на 22:47
Отговори с цитат
  #2312  
Стар 9th August 2011, 22:47
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Даже не съм го чувала
Стига бе!Аз видях няколко негови носове-харесват ми!Дано някой да се включи по темата.В понеделник съм на консултация и при него.Ще разказвам после
Отговори с цитат
  #2313  
Стар 9th August 2011, 22:59
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Няколко носа не могат да бъдат показател за това колко добре работи По скоро показател е колко са му неуспешните операции
Той и емилчо има успешни ама са 1 на 10
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #2314  
Стар 9th August 2011, 23:09
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Няколко носа не могат да бъдат показател за това колко добре работи По скоро показател е колко са му неуспешните операции
Той и емилчо има успешни ама са 1 на 10
Да,права си!Но аз въпреки това ще се срещна с него.
Отговори с цитат
  #2315  
Стар 10th August 2011, 07:33
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Благодаря ви много за отговорите. Ще изчакам да ми донесат фотоапарат и ще ви пратя снимки. Искам да ви попитам първо възможно ли е от горещините носът ми да не спада,ама изобщо, защото миналия път се променяше непрекъснато, а сега не е мръднал. И второ нормално ли е месец и нещо след операцията да имам остатъчни синини под очите? И да ви попитам , понеже имам леко изкривяване на носната преграда след първата операция, дали е възможно да ме огрее и да мина през ЗК при Джамбазов? Отново много ви благодаря за куража, който ми давате.
Здрасти susan_88,
1-во Странно ми е, че толкова скоро си направила 2-ра операция. Най-вероятно си имала още отоци. Аз съм 4 месеца след и имам голяма асиметрия , но все си мисля че това са отоци и затова не искам да изказвам каквото и да е мнение за моя оператор. Ще кажа дали е успешна или не след 1 година. В същото време усещам още оптягане и мравучкане, което за мен говори, че са найстина отоци.
2-ро Да, заради жегите носът се поддува и спада по-бавно. Така че не бързай с операциите, а дай време на тъканите малко да се успокят и да улегнат.
3-то На първо място е важно да е добро дишането ти, след това да имаш естествено изглеждащ нос. Разбирам, че си изпадала в депресия и точно затова искам също да изкажа подкрепата си и вярата си, че ще намериш най-доброто решение за теб
4-то Знай че носът не е най-важното в теб , а самата ти - твоята същност - разум и душевност

Горе главата !!!
Отговори с цитат
  #2316  
Стар 10th August 2011, 11:51
silvylove silvylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 32
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Здрасти susan_88,
1-во Странно ми е, че толкова скоро си направила 2-ра операция. Най-вероятно си имала още отоци. Аз съм 4 месеца след и имам голяма асиметрия , но все си мисля че това са отоци и затова не искам да изказвам каквото и да е мнение за моя оператор. Ще кажа дали е успешна или не след 1 година. В същото време усещам още оптягане и мравучкане, което за мен говори, че са найстина отоци.
2-ро Да, заради жегите носът се поддува и спада по-бавно. Така че не бързай с операциите, а дай време на тъканите малко да се успокят и да улегнат.
3-то На първо място е важно да е добро дишането ти, след това да имаш естествено изглеждащ нос. Разбирам, че си изпадала в депресия и точно затова искам също да изкажа подкрепата си и вярата си, че ще намериш най-доброто решение за теб
4-то Знай че носът не е най-важното в теб , а самата ти - твоята същност - разум и душевност

Горе главата !!!
Надявам се да не обидя никого, но тази въпросна същност и красотата на душата е нещо, което доцента не може да направи нищо по нея, сам трябва да се занимаваш с нейното разкрасяване. .но що се отнася до външната красота,затова всички ние пишем тук-предполага,че има друг отделен форум за душевно красивите хора, тук сме такива, на които явно външността е от голямо значение. след като сме готови да се подложим,а някои вече дори са се подлагали на такива интервенции значи за нас е много важно да сме и външно красиви.аз колкото и да казвам,че е важна вътрешната красота, не отричам,че е много важно и как изглеждам,зашото както четох някъде-мъжете обичат най-вече с очите си!
Отговори с цитат
  #2317  
Стар 10th August 2011, 12:18
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране

колкото и да обичат мъжете с очите си,не се надявай на един нос да промени отношението на хората към теб,мен мъжа ми ме обичаше и преди и сега,разликата е че вече не се притеснявам като ме погледне някой,аз се чувствам по-добре ,на хората които ме обичат им е все едно,просто се радват като ни виждат щастливи
Отговори с цитат
  #2318  
Стар 10th August 2011, 13:28
silvylove silvylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI Виж мнението
колкото и да обичат мъжете с очите си,не се надявай на един нос да промени отношението на хората към теб,мен мъжа ми ме обичаше и преди и сега,разликата е че вече не се притеснявам като ме погледне някой,аз се чувствам по-добре ,на хората които ме обичат им е все едно,просто се радват като ни виждат щастливи
не го казах с лошо, права си че който те обича, ще те обича с всякакъв нос, но според мен, когато имаш притеснения как изглеждаш и след като ги премахнеш се чувстваш много по спокоен и уверен и ако нямаш някой до теб, който да те обича, много по лесно ще намериш след като си по- сигурен в себе си и по-спокоен а понеже много се отклонихме от темата искам само да кажа,че днес съм решила да се обаждам да си започвам часове за консултация, но понеже знам че при доцента часове се записват след 15ти септември ще си запиша час първо при др. Йорданов
Отговори с цитат
  #2319  
Стар 10th August 2011, 14:20
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
Thumbs up

напълно съм съгласна с теб ,успех
Отговори с цитат
  #2320  
Стар 10th August 2011, 20:16
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Втората ми операция наистина е само след 4 месеца и малко и наистина носът ми не беше омекнал докрай, но няколко доктора ми казаха, че трябва да минат 3 месеца. Сега ще изчакам повече време, за да видя какво ще се получи, пък и идва зима, така че нещата ще се ускорят(надявам се).
Млада съм още и не искам да звуча много философски, но мисля, че стремежа към перфектен външен вид не е лош, стига да не се прекалява. Понякога педантичността може да ти изиграе лоша игра и да се окепазиш. Всеки има някакви недостатъци , но когато те не са забелязвани от другите хора трябва и малко да се замислиш дали не се вглъбяваш прекалено много в себе си. Самият Джамбазов ми каза(аз ходех на консултация преди да се подредя), че не трябва да се променя коренно това, което ти е дала природата и ако все пак решиш, че ти трябва коренна промяна да помислиш дали ще ти отива. Това е мое мнение (де така да мислих от самото начало, ама айде) :P

Последно редактирано от Rabiosa : 10th August 2011 на 20:43
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:16.