IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2321  
Стар 10th August 2011, 22:34
silvylove silvylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 32
По подразбиране

За пореден път не искам да обидя никой, но информацията, която се даша тук не е много достошерна. Днес след като се обадих за да си запиша час за консултация, жената каза, че ще чакам някъде около месец-месец и половина най-много за операцията,а не както се пишеше тук- да чакам по 5 месеца, от края на август започват да записват часове за консултации (поне с това да съм полезна на другите момичета, които четат тук) искам просто да споделя с вас, че вместо да се посъветвам тук, аз още повече се обърквам, ако не е вярно написаното за периода на чакане, дали писанията,че доцентут е най-добрият в ринопластиките?
Отговори с цитат
  #2322  
Стар 10th August 2011, 23:45
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Втората ми операция наистина е само след 4 месеца и малко и наистина носът ми не беше омекнал докрай, но няколко доктора ми казаха, че трябва да минат 3 месеца. Сега ще изчакам повече време, за да видя какво ще се получи, пък и идва зима, така че нещата ще се ускорят(надявам се).
Млада съм още и не искам да звуча много философски, но мисля, че стремежа към перфектен външен вид не е лош, стига да не се прекалява. Понякога педантичността може да ти изиграе лоша игра и да се окепазиш. Всеки има някакви недостатъци , но когато те не са забелязвани от другите хора трябва и малко да се замислиш дали не се вглъбяваш прекалено много в себе си. Самият Джамбазов ми каза(аз ходех на консултация преди да се подредя), че не трябва да се променя коренно това, което ти е дала природата и ако все пак решиш, че ти трябва коренна промяна да помислиш дали ще ти отива. Това е мое мнение (де така да мислих от самото начало, ама айде) :P
Това е абсурдно да те оперират повторно само 4 месеца след първата операция ! На такова нещо са способни само нашите търгаши наречени пластични хирурзи !
Когато реших да си правя втора операция, никой в чужбина не се нави да ми я направи преди да е минала година и половина след първата , а носа се променя дори и година след операцията !
Направо недоумявам как се съгласявате на такива срокове
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #2323  
Стар 10th August 2011, 23:51
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvylove Виж мнението
За пореден път не искам да обидя никой, но информацията, която се даша тук не е много достошерна. Днес след като се обадих за да си запиша час за консултация, жената каза, че ще чакам някъде около месец-месец и половина най-много за операцията,а не както се пишеше тук- да чакам по 5 месеца, от края на август започват да записват часове за консултации (поне с това да съм полезна на другите момичета, които четат тук) искам просто да споделя с вас, че вместо да се посъветвам тук, аз още повече се обърквам, ако не е вярно написаното за периода на чакане, дали писанията,че доцентут е най-добрият в ринопластиките?
Хайде да не ставаме дребнави и да правим от мухата слон ! Никой не иска да заблуждава другите умишлено ! Всеки казва това което са му казали !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #2324  
Стар 11th August 2011, 00:32
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvylove Виж мнението
За пореден път не искам да обидя никой, но информацията, която се даша тук не е много достошерна. Днес след като се обадих за да си запиша час за консултация, жената каза, че ще чакам някъде около месец-месец и половина най-много за операцията,а не както се пишеше тук- да чакам по 5 месеца, от края на август започват да записват часове за консултации (поне с това да съм полезна на другите момичета, които четат тук) искам просто да споделя с вас, че вместо да се посъветвам тук, аз още повече се обърквам, ако не е вярно написаното за периода на чакане, дали писанията,че доцентут е най-добрият в ринопластиките?
Силви, информацията, която се дава тук е достоверна, никой не е лъгал за датата на операцията си. Аз лично бих се учудила да имат свободни дати месец след консултацията, но може и да има отлив... знам ли.
Що се касае за уменията на доцента, никой също не се е изказвал крайно, всички говорим от личен опит.
И аз не искам да се заяждам, но не разбирам какъв ти е проблема? Аз благославам деня, в който намерих този форум, защото имено тук може да получиш обективна и достоверна информация за работата на почти всеки хирург в Бг. Ако 1, 2 човека могат да те подведат, то 20 едва ли ще го направят.
....
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2325  
Стар 11th August 2011, 00:36
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvylove Виж мнението
За пореден път не искам да обидя никой, но информацията, която се даша тук не е много достошерна. Днес след като се обадих за да си запиша час за консултация, жената каза, че ще чакам някъде около месец-месец и половина най-много за операцията,а не както се пишеше тук- да чакам по 5 месеца, от края на август започват да записват часове за консултации (поне с това да съм полезна на другите момичета, които четат тук) искам просто да споделя с вас, че вместо да се посъветвам тук, аз още повече се обърквам, ако не е вярно написаното за периода на чакане, дали писанията,че доцентут е най-добрият в ринопластиките?
Чашата преля!!!Хайде ако обичаш намери малко време и прочети внимателно какво е писано по темата.Държа да поставя акцент и на това,че ти самата си толкова объркана и едва ли някой тук би те объркал допълнително.Хората чакат с месеци,за да минат под ножа,ти какви щуротии пишеш не мога да разбера?!Лично на мен тази същата жена,с която си разговаряла днес ми каза,че ОПЕРАЦИИТЕ СЕ ПРАВЯТ ЮНИ И ЮЛИ.Аз се навих,защото ме устройваше.При срещата с Джамбазов обаче(05.04),се оказа,че свободни часове има едва на 30.09.Нещата се проточиха във времето заради ОТСЪСТВИЕТО НА ДОЦЕНТА И ЛЯТНАТА ОТПУСКА.Дано сега да ти стане ясно и да не правиш такива изказвания!Тук никой НЕ ЦЕЛИ ДА ПОДВЕЖДА!!!Напротив-всеки споделя и обсъждаме.А дали доцентът е най-добрия в тази област-никой не би се ангажирал с такъв отговор.Щом мислиш,че те подвеждаме,опитай с молитви-помагат!!!
Бъди щастлива!
Отговори с цитат
  #2326  
Стар 11th August 2011, 00:43
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Тук никой НЕ ЦЕЛИ ДА ПОДВЕЖДА!!!Напротив-всеки споделя и обсъждаме.А дали доцентът е най-добрия в тази област-никой не би се ангажирал с такъв отговор.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2327  
Стар 11th August 2011, 01:56
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Не искам да наливам допълнително масло в огъня, а само да изясня, защото момичето може да не е разбрало. Вчера звънях на доц. Джамбазов (не че съм се втурнала веднага да се оперирам) и ми вдигна една жена, която ми обясни, че записванията за консултация стават след 20 август за месец септември. Когато я попитах кога евентуално ще ми насрочат операцията ми отговори, че най-вероятно за месец декември. И аз попитах именно за да разбера колко време горе-долу се чака и да го имам предвид.
Отговори с цитат
  #2328  
Стар 11th August 2011, 08:54
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
Exclamation

Silvylove , инфото може да не е достоверно , но НикоЙ не те кара на сила да четеш и да вярваш !!! Сори за думите,ама съм права..
Не може 30000 човека да пишат как е, защо е така, кога .. т.н за операцията и за консултацията, а ти веднага да ги контрираш с думите от сорта : "Тук нема достоверна информация ".. Ами като нема чети там и си избирай сама.. Дали доцента е добър , ти сама си прецени..
Не еее понякога има хора толкова неблагодарни , толкова елементарни,че...нямам думи просто !!
Тва е форум ... който иска пише , който не иска да чете - да гледа телевизор ... !!!!!!

Сори не искам да обидя никой , но ... малко да се замислят тези , който искат вс на готово..
Отговори с цитат
  #2329  
Стар 11th August 2011, 10:11
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Petia8804 Виж мнението
Silvylove , инфото може да не е достоверно , но НикоЙ не те кара на сила да четеш и да вярваш !!! Сори за думите,ама съм права..
Не може 30000 човека да пишат как е, защо е така, кога .. т.н за операцията и за консултацията, а ти веднага да ги контрираш с думите от сорта : "Тук нема достоверна информация ".. Ами като нема чети там и си избирай сама.. Дали доцента е добър , ти сама си прецени..
Не еее понякога има хора толкова неблагодарни , толкова елементарни,че...нямам думи просто !!
Тва е форум ... който иска пише , който не иска да чете - да гледа телевизор ... !!!!!!

Сори не искам да обидя никой , но ... малко да се замислят тези , който искат вс на готово..
Чете тя,нищо не чете!Задава само някакви хаотични въпроси,започвайки с дежурното"надявам се,да не обидя никой..."Или прави някакви умозаключения,с които те застрелва.Е то вярно,че тук не е съдебна зала а форум,ама моля ви се,да си имаме уважението!На мен ми изтекоха очите да се ровя и да търся информация,много съм писала по темата,но никога не съм си позволила подобно поведение.И какво по дяволите означава-"поне да съм полезна на другите момичета тук"????Съжалявам,че хора,които наистина са полезни не влизат вече във форума или пишат само на ЛС или от време на време се включват.....
Отговори с цитат
  #2330  
Стар 11th August 2011, 10:43
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Не искам да наливам допълнително масло в огъня, а само да изясня, защото момичето може да не е разбрало. Вчера звънях на доц. Джамбазов (не че съм се втурнала веднага да се оперирам) и ми вдигна една жена, която ми обясни, че записванията за консултация стават след 20 август за месец септември. Когато я попитах кога евентуално ще ми насрочат операцията ми отговори, че най-вероятно за месец декември. И аз попитах именно за да разбера колко време горе-долу се чака и да го имам предвид.
Аз съм убедена,че не се е объркала,защото лично на мен тази същата жена друга песен ми пееше за датите за операции.Думите и бяха юни/юли.Но,се оказа съвсем друго на практика.Операцията ми е през септември.Друго ме подразни мен-изказването,което поставя под съмнение достоверността на информацията.Дори и да не вярваш на думите написани тук,задай си въпроса-няма лошо,но го направи с финес,а не по този начин.....
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:20.