IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2341  
Стар 12th August 2011, 13:59
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Това е най-тъпият въпрос,който ще задам....Всъщност съм задавала и други подобни(сюжета,който бях сътворила за упойката),но не мога да се стърпя и го изстрелвам Някой ,давал ли е пари на доцента лично за него?Ей така,като вид подкуп за хубав нос? Хайде сега ще ме линчувате

Последно редактирано от ИЗТ : 12th August 2011 на 14:27
Отговори с цитат
  #2342  
Стар 12th August 2011, 14:15
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране

Титик,според мен той и да иска не може да ти обещае нищо,то пак зависи и от костта,от много работи,и аз исках като на Баронеска ама...след операцията имаше хубава извивка ,а сега като малка гърбичка се появи
Отговори с цитат
  #2343  
Стар 12th August 2011, 14:26
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI Виж мнението
Титик,според мен той и да иска не може да ти обещае нищо,то пак зависи и от костта,от много работи,и аз исках като на Баронеска ама...след операцията имаше хубава извивка ,а сега като малка гърбичка се появи
Да,знам,че е така!Но вече не ми издържат нервите от чакане и надежди.В интерес на истината искам носа от фотошопа но Сю.Ако Джамбо се издъни,нямам повече пари и нерви за други интервенции.Каквото стане!
Отговори с цитат
  #2344  
Стар 12th August 2011, 15:45
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Това е най-тъпият въпрос,който ще задам....Всъщност съм задавала и други подобни(сюжета,който бях сътворила за упойката),но не мога да се стърпя и го изстрелвам Някой ,давал ли е пари на доцента лично за него?Ей така,като вид подкуп за хубав нос? Хайде сега ще ме линчувате
Аз поне не съм чувала за такъв случай А и всъщност част от парите, които плащаш за операцията си, са лично за него и явно му стигат, защото иначе щеше да взима за ринопластика мноооого повече - като колегите си
Отговори с цитат
  #2345  
Стар 12th August 2011, 17:47
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Аз поне не съм чувала за такъв случай А и всъщност част от парите, които плащаш за операцията си, са лично за него и явно му стигат, защото иначе щеше да взима за ринопластика мноооого повече - като колегите си
Sibi,толкова се радвам,че отново влизаш във форума.Как си ти?Как е нослето ти?Аз единствена не съм виждала негови снимки за жалост,но вярвам,че е хубав и си доволна.Благодаря ти,че ме уважи и отговори на питането ми.Надявам се по-често да се радваме на твоето присъствие тукДо скоро!
Отговори с цитат
  #2346  
Стар 12th August 2011, 18:38
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Джамбазов е най-сладичкия лекар,който познавам.Обичам го този човек и това е!Толкова разбран,толкова отзивчив....
Отговори с цитат
  #2347  
Стар 12th August 2011, 20:17
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Sibi,толкова се радвам,че отново влизаш във форума.Как си ти?Как е нослето ти?Аз единствена не съм виждала негови снимки за жалост,но вярвам,че е хубав и си доволна.Благодаря ти,че ме уважи и отговори на питането ми.Надявам се по-често да се радваме на твоето присъствие тукДо скоро!
Много си мила, благодаря ти! Дай на ЛС имейл, ще ти пратя снимки
Отговори с цитат
  #2348  
Стар 12th August 2011, 21:41
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Много си мила, благодаря ти! Дай на ЛС имейл, ще ти пратя снимки
Сиби,имаш пощаИ отново имаш поща)

Последно редактирано от ИЗТ : 12th August 2011 на 22:34
Отговори с цитат
  #2349  
Стар 13th August 2011, 12:27
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Момичета,аз се замислям за втора консултация.Сега поне разполагам със снимки,и знам какво искам.Дали ще стане?Предполагам трябва да звънна на секретарката(онази ''мила''жена) и тя да ми каже,но питам тук,ако някой е процедирал по същия начин,да ми пише.
Отговори с цитат
  #2350  
Стар 13th August 2011, 13:34
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Ето,че сама си отговорих на въпроса,и пиша,ако някой друг има намерения за втора консултация.Обадих се на номер 0878 18 13 01,и жената беше наистина любезнаКаза ми,че след 20 август се записват часовете за консултация,и след 8 часа сутринта няма проблем да звъним на този номер.Единственото условие,разбира се ми беше,да е преди операцията
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:27.