IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 14th November 2006, 20:23
Cucko Cucko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 5
По подразбиране Причернява ми.

Здравейте, не съм сигурен дали това е точният раздел, но реших да питам тук. Значи да започна отначало. От около 3 години(сега съм на 18 ) карам сравнително активно велосипед, но тъй като до пролетта няма да имам много време реших да тичам по малко за поддържане на някаква форма. Да обаче 30% от дните в които отивам да тичам след 2-3 минути бягане започва да ми става гадно на главата и да ми причерява, като дори не се напрягам. Докато карах колело такова причерняване ми се е случвало много рядко(при колоезденето почти не си движа главата), но сега ми пречи много. Напоследък същото става и при лицеви опори(да не говорим ако съм с крака на леглото, когато имам чувството, че главата ми ще се пръсне) и коремни преси, въобще при неща, при който има активно движение на главата. Също от 5-6 години като стана малко по-бързо от земята или от стол ми е причернявало, ходих на лекар, изследваха ме и ми казаха че е от височината(194см). Кръвното ми беше 120-80 преди половин година, от тогава не съм го мерил. Реших да питам първо във форума, за да видя дали някой друг е имал подобни проблеми, пък след това евентуално да отида на лекар. Успявам да отделя около 8 часа на ден за сън(е събота и неделя малко повече), би трябвало да са достатъчни.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Причернявами
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:24.