IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 19th September 2009, 12:37
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
ПИП е в криза и производството е намалено - премахнати са нощните смени. Оборота е паднал на около 10 милиона от 13 през миналата година. Фирмата е поставена под процедура за защита, което и гарантира ....липса на фалит. Тази процедура я защитава от кредитори и осигурява отлагане на дълговете. Няма уволнени работници.
ако това е така, в което искренно се надявам, то точно динев и всички хирурзи (и хората, които работят с тях), които работят с ПИП основно , е най-малко логично да пускат постове, с които да лъжат за някакъв фалит... .

на мен ми е по- интересно при кого е ходила потребителката Ivaila, защото споменатото от нея наистина вече е грозна и смешна политика за ловене на " пациенти".. в кавички, защото при такъв подход по-точно те биха могли да се нарекат клиенти...но както виждате засега тя не желае да отговори....защо,Ivaila Чий гръб пазиш и какъв смисъл има това какъв е смисълът да не разбереш дали човекът на който искаш да се довериш не те лъже и то дотолкова убедено явно,че дори да стигаш до подобен вид изказвания като това
Цитирай:
i su6to ne se fukai 4e tvoite sa po skupi edni i su6ti sa...
, което е красноречиво, че са успяли да те убедят в нещо невярно
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #282  
Стар 20th September 2009, 19:38
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

[quote="Dumbo29i"][quote="ttitti29"]
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Не е
Др. Динев оперира с Арион защото са по-качествени и освен това PIP вече няма да се произвежда, тъй като са пред фалит: прилагам и линк към статията тя е на френски:
http://www.varmatin.com/ta/poly+impl...eses-mammaires
Успех!!!
te_dda, както виждаш има твърдения Динев не работи с ПИП вече, въпреки, че на мен той лично ми ги е слагал преди няколко години, пък и не знам колко може да се вярва на Дъмбо!!!

присъединявам се към твоя въпрос към ивайла с моя въпрос към дъмбо: каква точно е целта ви - хем пишете лъжи, които лично опровергавате, пускайки статия, в която пише обратното, хем злепоставяте лекарят, когото споменавате?

Мисля, че много подценявате аудиторията на форума, а това в крайна сметка ще си остане ваш проблем! Жива и здрава! Чудя се само дали пък да не пусна един мейл на Динев, за да види името му в какво се забърква....
Отговори с цитат
  #283  
Стар 20th September 2009, 22:39
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Мен лично най би ме интересувало кадърността на доктора, че иначе всичките тия работи са на вятъра Ниските цени са последния критерий, по който бих си избрала доктор...
и аз така направих
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #284  
Стар 23rd September 2009, 13:47
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Доколкото си спомням преди време и за Първа инвестиционна банка бяха пуснали доста силен слух, че фалира...ама нищо такова не се случи
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #285  
Стар 23rd September 2009, 14:51
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Това е отговора на JDmedicals(копирах го от темата на JDmedicals,защото там едва ли всички влизат да четат)


Уважаеми пациенти и клиенти,

Вече няколко седмици получаваме атаки от нашите конкуренти, целящи да подведат лекари и пациенти, че доставките на Poly Implant Prothese (PIP) са спрени и че програмата за гаранция на PIP нe е в сила. Ние не желаем да коментираме начина на действие на конкурентните фирми - всеки може да прецени защо прибягват до такива методи - но тъй като изкривяват истината, ние сме задължени да я възстановим.

От месец май 2009 година фирмата PIP е под контролa на съдебен администратор, процедура предвидена от френския закон, за да защитава фирмите, когато те срещат трудности с паричния поток. През периода, в който фирмата е в тази процедура, нейните доставчици и кредитори не могат да искат незабавно обслужване на плащанията, а съдебния администратор следи действията на фирмата.

Можем да Ви уверим, че производството на PIP не е спряно по никакъв начин, нито съществува подобна заплаха. Доставките се изпълняват незабавно.

Продължението на дейността на PIP е ГАРАНТИРАНО , засега не можем да дадем повече информация, но сме категорични по тази тема.

Твърденията, че „PIP вече няма да се произвежда” и че „програмата за гаранция вече е невалидна” , са абсолютно НЕВЕРНИ!

Благодарим Ви за доверието.
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #286  
Стар 23rd September 2009, 15:57
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joliy
Доколкото си спомням преди време и за Първа инвестиционна банка бяха пуснали доста силен слух, че фалира...ама нищо такова не се случи
Да, правилно си спомняш и дори се наложи намеса на комисията по финансов надзор, за да се предотврати фалит. За това именно се изказах, че подобни, дори намеци, не са съвсем безопасни за писателя им. Но нека това си остане негов проблем.
Благодаря на вносителя на ПИП за отговора
Отговори с цитат
  #287  
Стар 23rd September 2009, 16:26
Dumbo29i Dumbo29i не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Sofia
Мнения: 15
По подразбиране

[quote="tttittti29"][quote="Dumbo29i"]
Цитирай:
Първоначално написано от ttitti29
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Не е
Др. Динев оперира с Арион защото са по-качествени и освен това PIP вече няма да се произвежда, тъй като са пред фалит: прилагам и линк към статията тя е на френски:
http://www.varmatin.com/ta/poly+impl...eses-mammaires
Успех!!!
te_dda, както виждаш има твърдения Динев не работи с ПИП вече, въпреки, че на мен той лично ми ги е слагал преди няколко години, пък и не знам колко може да се вярва на Дъмбо!!!

присъединявам се към твоя въпрос към ивайла с моя въпрос към дъмбо: каква точно е целта ви - хем пишете лъжи, които лично опровергавате, пускайки статия, в която пише обратното, хем злепоставяте лекарят, когото споменавате?

Мисля, че много подценявате аудиторията на форума, а това в крайна сметка ще си остане ваш проблем! Жива и здрава! Чудя се само дали пък да не пусна един мейл на Динев, за да види името му в какво се забърква....
Здравейте момичета,
извинете ме за късния отговор, но съм втрещена от манипулациите в този форум, участвам тук не да рекламирам продукт или доктор, нито съм на някой жена, всъщност съм неомъжена, и тъй като не искам да се правят спекулации по мой адрес Ви отговарям веднага:
Казвам се И.Гешева и съм търговски представител във фирма Полимедикс, официален представител на Арион за България от март 2009, като работя във фирмата от 1 година. Участието ми в този форум е не да правя реклама на Арион, нито да съм нелоялна към конкуренцията, целта беше да давам индиректно отговор на вашите въпроси относно арион, защото виждм че имате много въпроси и не знаете отговорите, като например Serenity Programme за гаранция на пациента, както и че не е нужно точно в този форум да се обсъждат клевети и клюки на кои на кого е мъж или жена, а по скоро за качествата на имплантите Арион. Ако греша моля да ме поправите.
Благодаря на тити за превода, но нека да напомня че казах че ПИП са пред фалит а не че са фалирали, и не внасям клевети във форума, нито съм казвала нещо против конкуренцията.
И тъй като JD Medical споменава че получава атаки от други фирми, мога да гарантирам че Полимедикс никога и по никакъв начин не е била нелоялна към конкуренцията, напротив се стремиме да сме в крак с най-новите тенденции и да бъдеме винаги в услуга на крайния потребител.
Относно твърденията за Др. Динев, нямам нищо против пишете му мейл, и смея с чиста съвест да кажа че тук става дума за професионална преценка на доктора да работи с Арион, базирана на качествата на импланта Арион,предполагам и опит, ако искате го попитайте лично защо е избрал Арион, също така съм казала и самата истина:Цените при др. Динев за момента са най-добри за крайния потребител, и с това не съм целяла да правя реклама на доктора, и пак казвам исках да дам най-точна информация.
Полимедикс ООД е официален представител на Арион за България, след като имаше конкурс от френското посолство за избор на такъв. Тогава ние знаехме че JD Medical са продавали 2008 година Арион неофициално, и официално PIP. Защо не са продължили да продават Арион не мога да Ви кажа.

Смятам че съм дала изчерпателен отговор на вашите въпроси, и ако някой има да пита съм на среща. Пак повтарям целта ми не беше да рекламирам Арион нито да "оплювам" конкуренцията.

Поздрав,

Ива
__________________
Trust I seek and I find in you Every day for us something new Open mind for a different view and nothing else matters.
Отговори с цитат
  #288  
Стар 23rd September 2009, 21:01
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dumbo29i
Тогава ние знаехме че JD Medical са продавали 2008 година Арион неофициално, и официално PIP. Защо не са продължили да продават Арион не мога да Ви кажа.
Jozeph Zedong на горното ми отговори, че е неприемливо дистрибутирането на два толкова абсолютно конкурентни продукта да се извършва от една фирма.
Отговори с цитат
  #289  
Стар 24th September 2009, 07:37
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Г-жа И.Гешева,да бяхте започнали с това:"Казвам се И.Гешева и съм търговски представител във фирма Полимедикс, официален представител на Арион за България".
По този начин заинтересованите могат да задават въпроси към вас и да получат желаните отговори.
А не със изрази от сорта:"... и освен това PIP вече няма да се произвежда, тъй като са пред фалит" и "...възползвайте се от ниските цени на Др. Динев...." и т.н.
Честноста в този форум е на почит
Приятен ден!!!
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #290  
Стар 24th September 2009, 10:04
Dumbo29i Dumbo29i не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Sofia
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
Г-жа И.Гешева,да бяхте започнали с това:"Казвам се И.Гешева и съм търговски представител във фирма Полимедикс, официален представител на Арион за България".
По този начин заинтересованите могат да задават въпроси към вас и да получат желаните отговори.
А не със изрази от сорта:"... и освен това PIP вече няма да се произвежда, тъй като са пред фалит" и "...възползвайте се от ниските цени на Др. Динев...." и т.н.
Честноста в този форум е на почит
Приятен ден!!!
Както казах не съм женена, можете или Ива или дъмбо да ми казвате, и не исках да излезе участието ми като реклама на Полимедикс, нито пък пък да казвам нещо против конкуренцията, ок очевидно се получило недоразумение и по друг начин са тълкувани думите ми, за което моля да ме извините.

Хубав ден и оставам отворена за всякакви въпроси.

Поздрав
__________________
Trust I seek and I find in you Every day for us something new Open mind for a different view and nothing else matters.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалинякойимплантиArion
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:52.