IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 24th September 2009, 10:08
Dumbo29i Dumbo29i не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Sofia
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Цитирай:
Първоначално написано от Dumbo29i
Тогава ние знаехме че JD Medical са продавали 2008 година Арион неофициално, и официално PIP. Защо не са продължили да продават Арион не мога да Ви кажа.
Jozeph Zedong на горното ми отговори, че е неприемливо дистрибутирането на два толкова абсолютно конкурентни продукта да се извършва от една фирма.
Приветствам информацията от първа ръка, поне сами достигнахте до нея, ако аз бях го казала щеше отново да се правят манипулации за нелоялност.
ПП: наистина Г-н Зедонг може да ви даде много ценна информация за качествата на имплантите, поне няма да излезе като невярна информация.
Познавам го лично и е много интересна личност.
__________________
Trust I seek and I find in you Every day for us something new Open mind for a different view and nothing else matters.
Отговори с цитат
  #292  
Стар 24th September 2009, 11:13
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dumbo29i
Приветствам информацията от първа ръка, поне сами достигнахте до нея, ако аз бях го казала щеше отново да се правят манипулации за нелоялност.
Дето се вика, на каквото си постелиш, на това ще легнеш
Отговори с цитат
  #293  
Стар 24th September 2009, 12:09
Dumbo29i Dumbo29i не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Sofia
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от Dumbo29i
Приветствам информацията от първа ръка, поне сами достигнахте до нея, ако аз бях го казала щеше отново да се правят манипулации за нелоялност.
Дето се вика, на каквото си постелиш, на това ще легнеш
Мисля че се извиних за недоразумението, но някои очевидно предпочитат да се заяждат......за което не се очудвам....за съжаление живеем в шарен свят и всеки си има своя мироглед...

оставям с най-добри намерения
__________________
Trust I seek and I find in you Every day for us something new Open mind for a different view and nothing else matters.
Отговори с цитат
  #294  
Стар 24th September 2009, 12:18
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Прощавай, тук въобще не става въпрос за заяждане, само за дребни неща, които ми правят впечатление. Ни на ПИП симпатизирам, ни на Арион. Хубаво е да има от всички фирми представители- консултанти, ама както се казва- всяка жаба да си знае гьола и да си коментира нейния гьол. А твоето представяне за мен лично като потенциален клиент, повече навреди на марката, отколкото помогна. Най- малкото, ни следа от професионалност, като добавим и правописните грешки и стила, предпочитам сама да се информирам... в крайна сметка дори няма как да знаем дали наистина си тази, за която се представяш.
Отговори с цитат
  #295  
Стар 24th September 2009, 13:25
Dumbo29i Dumbo29i не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Sofia
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Прощавай, тук въобще не става въпрос за заяждане, само за дребни неща, които ми правят впечатление. Ни на ПИП симпатизирам, ни на Арион. Хубаво е да има от всички фирми представители- консултанти, ама както се казва- всяка жаба да си знае гьола и да си коментира нейния гьол. А твоето представяне за мен лично като потенциален клиент, повече навреди на марката, отколкото помогна. Най- малкото, ни следа от професионалност, като добавим и правописните грешки и стила, предпочитам сама да се информирам... в крайна сметка дори няма как да знаем дали наистина си тази, за която се представяш.
Твое мнение не оспорвам! За това е форума, всеки си има право да глас.
"По вкус и по цвет, товарищи нет"
__________________
Trust I seek and I find in you Every day for us something new Open mind for a different view and nothing else matters.
Отговори с цитат
  #296  
Стар 25th September 2009, 15:35
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

я виж ти....всичко от снощи е изчезнало
Отговори с цитат
  #297  
Стар 25th September 2009, 15:59
Dumbo29i Dumbo29i не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Sofia
Мнения: 15
По подразбиране

ДА и аз го забелязах, даже и въпроса на диадора за прилики и разлики между Арион и Алерган, и написах отговор и това е изтрито, явно модератоът е решил да цензурира, защо ли? Прочетох отново правилата на форума, не мисля че сме излезли извън рамката, знам ли? може и да греша?????
__________________
Trust I seek and I find in you Every day for us something new Open mind for a different view and nothing else matters.
Отговори с цитат
  #298  
Стар 25th September 2009, 16:04
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Сигурно има проблем , не вярвам да са ни изтрили - спазваме добрия тон Дъмбо , съжалявам , че не съм прочела отговора ти .Ако имаш нерви и време - напиши пак . Благодаря
Отговори с цитат
  #299  
Стар 25th September 2009, 16:15
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

не. гледах в модераторската тема. нещо работят по форума и явлението е временно
Отговори с цитат
  #300  
Стар 25th September 2009, 16:23
Dumbo29i Dumbo29i не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Sofia
Мнения: 15
По подразбиране

Искам да добавя че днес получих даже и първото лично съобщение от калимали, и и отговорих, сега установявам че и това ми е изтрито...защо ли? Аз за първи път участвам във форум и не знаех че някой има контрол и над личните съобщение, дано това да е някаква техническа грешка
__________________
Trust I seek and I find in you Every day for us something new Open mind for a different view and nothing else matters.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалинякойимплантиArion
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:35.