IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2031  
Стар 1st June 2011, 00:01
rosito_m_m rosito_m_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna/California
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до rosito_m_m
Smile И моят ден наближава! :)

Здравейте!

Не съм сигурна, че това е правилното място за представяне, но май не намирам по-подходящо. Чета форума от мноооого отдавна, безкрайно благодарна съм на онези от вас, които отделят време и енергия да отговарят, обясняват и преповтарят, да помагат, споделят и съветват винаги, когато могат!

И така... след близо 5 години събиране на информация, 2 дечица и 5 консултации най-после съм близо до заветната цел. На 7.06 ми предстои мамопластика при д-р Заякова във Варна. Имплантите, които сме избрали са анатомични
Allergan (Natrelle) MX 370cc, 12.5см ширина, 11.6см височина и 6см проекция. Моите мерки са 1,70м. и 52кг. в момента с подгръдна 68см, чашка B и без птоза.

Ще бъда много благодарна на всякакви коментари около избора на импланти, тъй като дълго се колебах дали това е най-доброто за мен и за жалост мненията на хирурзите, с които се консултирах не бяха дори близки и повече ме объркаха, отколкото помогнаха. В крайна сметка реших да коментирам да обсъждам и да се доверя на мнението на избраната от мен докторка. Освен това ако някоя от вас може да ми изпрати снимки с такива/подобни импланти или на гърди правени от д-р Заякова ще бъда много щастлива.

А и още нещо... Преди седмица си поръчах от САЩ един комплект с хомеопатични медикаменти за преди/след операцията, както и 2 крема, четох много добри отзиви от чуждите сайтове и се чудя дали някоя от вас ги е използвала. Ето за това става дума:
http://www.makemeheal.com/mmh/product.do?id=44621

Извинете, че стана толкова дълго. Желая ви слънчеви усмивки!

Последно редактирано от rosito_m_m : 1st June 2011 на 00:07
  #2032  
Стар 1st June 2011, 08:31
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Според мен, с тези импланти ще имаш един естествено изглеждащ и с нормален размер бюст. Аз съм със същата широчина импланти, при подгръдна 75, но остана доста разстояние между гърдите. При твоята 68 подгръдна, с този имплант ще запълниш добре гръдния кош. Виж, за височината не знам какви са пропорциите на торса ти, но при мен тази височина се оказа недостатъчна, за да ми изпълни деколтето, но Заякова си знае работата и би трябвало добре да те е измерила и преценила. Проекцията е супер, с нея ще избегнеш по-изпразнения горен полюс, което е недостатък на анатомичните по принцип. Затова и от личен опит, а и от всичко което съм изчела по въпроса, аз съм с две ръце за антомични, но с възможно максимална проекция. Така хем имаш естествен преход, не се очертават ръбове отгоре, хем имаш и горен полюс.

В добри ръце си, така че успех от мен

П.П. стана ми интересно какво са ти предлагали другите хирурзи?

Последно редактирано от emiko : 1st June 2011 на 10:51
  #2033  
Стар 1st June 2011, 09:21
Аватара на tinata
tinata tinata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 46
По подразбиране

rosito_m_m, аз съм със същите импланти, но по-малкия кубик 325, разликата им е малка. Размерите са ни еднакви - аз съм 171см., 51кг. и подгръдна - 70см. Така, че мисля, че тези импланти ще ти стоят добре, съвсем естествено и естетично. Успех!
  #2034  
Стар 1st June 2011, 09:23
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

И на мен тези импланти ми звучат добре за твоите мерки.
Остава само да ти пожелая успех и скоро да се похвалиш с един разкошен нов бюст.
  #2035  
Стар 1st June 2011, 16:59
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Успех Роси!
  #2036  
Стар 1st June 2011, 20:41
rosito_m_m rosito_m_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna/California
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до rosito_m_m
Thumbs up :)

Благодаря ви мацки, всички сте много мили!

emiko, поста ти ми беше много полезен и успокояващ. Избрах този профил точно защото ми се иска да нямам празнота в горната част, но едновременно с това не ми се иска да слагам кръгли импланти. Основата мисля, че ще ми пасне добре, тъй като сега съм с основа 11,5-12,0см. За височината си беше чуденка, защото Стоянов и Георгиев ми предложиха по-високите импланти казвайки, че имам издължен торс, а д-р Заякова мери и пресмята 2 пъти и каза, че съм за средната височина. В крайна сметка, тъй като тя ще бъде опериращият доктор реших да й се доверя.

tinata, надявам се да съм доволна наистина. Имаш ли някъде качени снимки?

lily.ana и qna_T, много ви благодаря!
  #2037  
Стар 2nd June 2011, 23:11
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

пациентки със снимки на д-р заякова имаше много тук, благодарение на които аз избрах също нея- невероятно естетични резултати, поне по моя вкус, в сравнение с резултатите на всички други, които бях събрала.....за съжаление повечето от тях вече рядко пишат тук...но огледай темата с информация и снимки и пиши на всяка с молба за снимки- все някой ще се включи....поздравявам те за разумния избор и съм уверена,че няма да останеш разочарована, ако желаният резултат от теб е една умерена естесвена визия ! на мен лично ще ми бъде много интересно да видя резултата ти, когато той стане факт !! Поздрави и успех !

междудругото, скоро бях на профилактичен преглед и докторката , докато ме гледаше на ехографа каза,че за тези години от всички жени с импланти, които е виждала, съм 2-рата или третата с такива перфектни джобове, разположение на импланти и такава добра естетика като резултат....т. е перфектна работа от хирургична и естетична гледна точка....беше учудена,че съм ги правила във варна, при все,че всички се оперират в софия, но сега разбрала защо )) пита ме как съм решила там да отида - и аз и казах " благодарение на висене 1 година в един форум и много отзивчиви на снимки и мнения момичета "!!!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!

Последно редактирано от te_dda : 2nd June 2011 на 23:18
  #2038  
Стар 3rd June 2011, 08:38
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Роси, успех и от мен , миличка!!! добър избор! сигурна съм, че всичко ще е наред!!!
  #2039  
Стар 3rd June 2011, 08:51
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

A аз да попитам съвсем не с цел заяждане Заякова защо спря да слага дренажи? В началото нали е правила?
__________________
Ordnung muss sein!
  #2040  
Стар 3rd June 2011, 08:53
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda Виж мнението
каза,че за тези години от всички жени с импланти, които е виждала, съм 2-рата или третата с такива перфектни джобове, разположение на импланти и такава добра естетика като резултат....т. е перфектна работа от хирургична и естетична гледна точка....
мдаа, подкрепям едни от най-хубавите цици, които съм виждала...и на живо!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:32.