IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 23rd October 2010, 19:34
Аватара на Lorein___
Lorein___ Lorein___ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 51
По подразбиране

Диана, мила съгласна съм с теб. тук сме в крайна сметка да обменяме мнения и да споделяме знания(който има такива разбирасе, а не чул недочул от някъде) на тези,които се нуждаят от съвет.Ето защо аз рядко се намесвам в разни тема тъй като въпреки двете си операции не знам кой знае колко много за мамопластиката и предпочитам да не пълня темите с глупости , а да оставя на хората, който наистина са видяли, знаят и разбират за да може когато някой иска да прочете нещо ценно като информация да го намери лесно. а и когато попита да получи адекватен отговор.
и аз не харесвам злобни изказвания или забележки и със сигурност не виждам такива направени от страна на Гуен! откакто чета форума и независимо от това за кого работи или коя е смятам , че тя е една от малкото наистина компетентни,чието мнение заслужава внимание
  #242  
Стар 23rd October 2010, 19:44
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

и Теда също!
  #243  
Стар 23rd October 2010, 20:22
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Целия спор...ако може така да се нарече, тръгна от там, че една от съфорумките е прекалено как да кажа...ех..ще се въздържа..
А момичетата тук, съвсем добронамерено се опитаха да и обяснят за какво иде реч.
Ама то се иска да имаш малко повече на третия етаж, за да се усетиш.
*************
А относно, кой какъв е и що е - едва ли има някой от редовните тук, който да отрече приноса на Гуен в този форум, така че престанете със злобните подмятания.
Въпросната дама винаги е била полезна, просто защото знае

Хайде сега, може вече да ме нападнете, че съм заядлива
  #244  
Стар 23rd October 2010, 21:11
Panther Panther не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 6
По подразбиране отговор

Здравейте момичета!

Последно пиша извън темата! Наистина не става въпрос за заяждане, но в действителност е ужасно обидно, когато след дълго ходене по мъките в дадена клиника, някой - в случая секретарката или рецепционстката ... или може би журналистката!!!...съветва всички момичета какво да правят...Самите хирурзи не са наясно какво правят, но секретарката им съветва хората...пълен абсурд!

Извинете ме, но не мога да възприема това! Пиша тук с цел да ви помоля да мислите много преди да направите своя избор. Проучете нещата, четете, информирайте се от повече източници и чак тогава вземете решение! Не ви карам да изберете определена клиника, просто ви съветвам да помислите по-добре за себе си и за здравето си!

Приключвам с коментарите извън темата, просто бях длъжна да взема отношение, защото преживях доста неприятности след една на пръв поглед "безобидна" мамопластика.

Всичко най-добро!
Panther
  #245  
Стар 23rd October 2010, 21:23
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

В случая някой да е съветвал някого
Аз съвети тук не съм чула, в конкретния случай, защото съвети се дават, преди да е направена операцията, при свършен факт какви съвети.
Тук нещата бяха на ниво обсъждане на резултата.
И в интерес на истината точно въпросния човек, за когото говориш се изказа позитивно и чистосърдечно относно резултата.
И престани с подмятанията за секретарката, рецепционистката, журналистката и пр....
  #246  
Стар 23rd October 2010, 22:03
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране Re: отговор

Цитирай:
Първоначално написано от Panther
Здравейте момичета!

Последно пиша извън темата! Наистина не става въпрос за заяждане, но в действителност е ужасно обидно, когато след дълго ходене по мъките в дадена клиника, някой - в случая секретарката или рецепционстката ... или може би журналистката!!!...съветва всички момичета какво да правят...Самите хирурзи не са наясно какво правят, но секретарката им съветва хората...пълен абсурд!

Извинете ме, но не мога да възприема това! Пиша тук с цел да ви помоля да мислите много преди да направите своя избор. Проучете нещата, четете, информирайте се от повече източници и чак тогава вземете решение! Не ви карам да изберете определена клиника, просто ви съветвам да помислите по-добре за себе си и за здравето си!

Приключвам с коментарите извън темата, просто бях длъжна да взема отношение, защото преживях доста неприятности след една на пръв поглед "безобидна" мамопластика.

Всичко най-добро!
Panther
1. тематА НЕ БЕШЕ СЪВЕТ, а спор около имплантите на една личност, незаслужаваща този спор, в който аз не взех участие съвсем нарочно, но ако трябва да отбележа за протокола, в таблиците ( АКТУАЛНИТЕ!!!) съвсем ясно си пише, че моделът е само с кохезивен гел, другите модели имат и опция софт тъч, но моделите с Х нямат такава...
НИма НЯМАМЕ ПРАВО ДА НАПИШЕМ ФАКТИ, ИНФОРМАЦИЯ ???? НИМА СМЕ ДЛЪЖНИ ДА ТЪРПИМЕ ЛИЧНОСТИ KATO ВЪПРОСНАТА, ОТ КОИТО И РИБИТЕ СА ПО - УМНИ, ДА ЗАЛИВА ФОРУМА С ПРОСТОИИ САМО ЗАЩОТО СМЕ СЕКРЕТАРКИ, АКУШЕРКИ И Т.Н ?????
Тук мога да изпиша много, но мисля,че и това беше предостатъчно...
И да уточня, постът ми е към ТЕб, някои хора да не си помислят,че банът ми за внимание към тях е вдигнат !!!

2. Гвен участва във форума по същия начин, както досега, още преди да имаше общо професионално с НГ. Аз също имам против мнения, които могат да засегнат търговски интереси, засега виждам,че ги избягва, затова аз лично не виждам нищо нередно в мненията й !!!

3. ако действията проължават с подобни нападателни реплики и обиди , аз лично ще издействам ТРЕТИ бан на съответната личност !



3 . От кого да искат хората съвети тук ? От марисабела ли ?????
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #247  
Стар 24th October 2010, 12:12
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Тук се е заформил сериозен спор!
Panther, разбирам те донякъде, защото и аз имам неуспешна мамопластика /при друг лекар/, знам как се чувстваш, но няма смисъл да си го изкарваш на доволните от твоя лекар или на персонала му.
По-добре търси начин да поправиш нещата, не си прахосвай нервите и енергията в безсмислени спорове. Освен това тук никой на никого не препоръчва лекари или процедури. По-добре се възползвай от форума да научиш нещо полезно и дано успееш да решиш проблема си.
  #248  
Стар 24th October 2010, 20:46
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Гуен дава мнение просто защото знае много , знае и болката от разочарованието .
Мненията и са ми помагали , доста преди да работи за НГ .
Тя има доста личен опит ,а и добра душа - за да сподели и предпази , ако може .
Аз ако имах нейния прекрасен резултат - бих хвалила лекаря си доста повече Тя внимава много , това и прави чест .
Много пъти съм се очаровала от нейната човечност , затова исках да напиша този пост .
От това , че за някакъв период от време е била професионално свързана с пластичната хирургия , за нас има само полза - тя ни дава ценна информация за принципни неща , а не за определен лекар .
  #249  
Стар 25th October 2010, 08:37
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Подкрепям написаното от diadora

gwendoline е не само интелигентна и компетентна по много въпроси в Мамопластика (а и не само ), но също е и много добър , отзивчив и мил човек ! С една дума - съкровище
Страхотна жена ! Респект !
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
  #250  
Стар 25th October 2010, 08:43
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране Re: отговор

Цитирай:
Първоначално написано от Panther
...
Д-р Стоянов.... пардон..........д-р Panther, може само да съжалявате, че Гуен не работи за Вас
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:50.