IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 4th January 2008, 23:18
absentee absentee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от flameon
най-хубаво се изправя с плуване гръбнака
Човека си го е казал. Това е истината. Аз имах лявоконвексна сколиоза в лумбален сегмен на гр. стълб. За около половин година с плуване се оправих. И ще продължа да плувам!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 5th January 2008, 09:19
hishtnica hishtnica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Да определено висенето пред компа скапва много яко. Аз от няколко месеца си имам вече мой и не кисна по зали и сега пък нема кой да ме вдигне, щом чак кръвоизлив ми беше излязал на окото Но ако има некви дадени упражнения за изправяне, хвърлете едно линкче
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th January 2008, 09:20
hishtnica hishtnica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 11
По подразбиране

То добре с плуване,ами който не му се отдава този спорт
Отговори с цитат
  #24  
Стар 5th January 2008, 12:00
absentee absentee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hishtnica
То добре с плуване,ами който не му се отдава този спорт
Мислиш, че аз съм се родил плувец ли? Отне ми около 4 месеца да се науча като хората. След това става удоволствие... Пък и при плуването всички мускули работят.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 5th January 2008, 14:54
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от absentee
Цитирай:
Първоначално написано от hishtnica
То добре с плуване,ами който не му се отдава този спорт
Мислиш, че аз съм се родил плувец ли? Отне ми около 4 месеца да се науча като хората. След това става удоволствие... Пък и при плуването всички мускули работят.
a кaк се учи дa плувaш, понеже aз също имaм лекa сколиоза, но не могa дa плувaм и се чудя кaк и къде могa дa се нaуча
Отговори с цитат
  #26  
Стар 5th January 2008, 19:18
absentee absentee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
a кaк се учи дa плувaш, понеже aз също имaм лекa сколиоза, но не могa дa плувaм и се чудя кaк и къде могa дa се нaуча

Аз лично съм се научил в плувен басейн "Мадара" - там плуват и младежите от НСА и има какво да се види . Намира се на 2 мин. пеша от Петте Кьошета. Много съм доволен и от басейна, и от банята, и от тренера. Изобщо всичко е тип-топ.
Индивидуално се занимават с мен. Цената е поносима - 56 лв/месец. Но като идва реч за здравето ми - тя е без значение.
Ако си от София и ти е удобно да го посещаваш понеделник, сряда и петък от 07:00 до 08:00 или от 13:00 до 14:00 - заповядай.

Надявам се да съм ти помогнал.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 5th January 2008, 20:56
hishtnica hishtnica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Това е нещото, което наистина нема се науча в тоз живот ))
Отговори с цитат
  #28  
Стар 6th January 2008, 09:11
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

И аз така си мисля за себе си... Отчайващ случай съм.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 8th January 2008, 16:11
petyaaaa petyaaaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 269
По подразбиране

Някои от вас писаха, че са имали сколиоза и са се оправили - на колко години сте? Мисля, че след 25 вече няма шанс, защото костите са се изградили напълно... От друга страна, мисля си, че след като може да се влошава, значи логично е и да може да се подобрява?

absentee, а теб страх ли те беше от водата, преди да се научиш да плуваш? Аз много обичам, но само "жабешката" - ако трябва да си потопя главата във водата, изпадам в паника Дали някой би се занимавал с мен, то май е повече психологически проблем това
Отговори с цитат
  #30  
Стар 8th January 2008, 17:16
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petyaaaa
Някои от вас писаха, че са имали сколиоза и са се оправили - на колко години сте? Мисля, че след 25 вече няма шанс, защото костите са се изградили напълно... От друга страна, мисля си, че след като може да се влошава, значи логично е и да може да се подобрява?

absentee, а теб страх ли те беше от водата, преди да се научиш да плуваш? Аз много обичам, но само "жабешката" - ако трябва да си потопя главата във водата, изпадам в паника Дали някой би се занимавал с мен, то май е повече психологически проблем това
мила то и при мен е психологически проблема, не мога да се отпусна .
иначе имам лека сколиоза от 7-8 годишна и си стои така, не се е променило положението.
absentee мерси много за отговорa , ще се възползвам , но лятото, че сегa съм в сесия и друго ми е нa глaвaтa .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Упражнениезаизправяненагърба
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:00.