IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th October 2008, 17:41
geimar geimar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1
По подразбиране плочки

значи искам да попитам аз сам 12 години 152 -153 см висок и тежа 45 кг и искам да направа плочки на корема но имам 1 см корем4е (сланинка ) и искам да ми кажете как да махна комремчето и да направа плочки
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th October 2008, 18:43
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Малък си да имаш плочките, които гледаш по снимки и телевизия. Тялото ти не е развито, а на 12 години не се правят диети за отслабване, яж сега и като станеш на 16, ако от пубертета не си стопил мазнините, може да започнеш някаква нормална диета.

И как го изчисли тоя 1 см Можеш да правиш коремни преси 3 пъти седмично и за 4 години ще се оформиш, тренирай нещо, тичай (футбол например), движи се, понеже със стоене плочки не стават, както и мускули
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th October 2008, 00:25
atiLa atiLa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Панчарево
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез AIM до atiLa Изпратете съобщение чрез MSN до atiLa Изпратете съобщение чрез Yahoo до atiLa
По подразбиране Re: плочки

na 16 godini sam.... iam kompleks 4e sam hiper debela... imam malko korem4e (slaninka) h0dq na fitnes prawq koremni presi ti4am treniram... ii pak nemoga da napravq plo4ki pls kajete mi kak da si napravq plo4ki po korem4eto kajete mi nqkakav rejim molq vi...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th October 2008, 01:34
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Продължавай да тренираш, като станеш на 20 тогава ; )
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th October 2008, 10:35
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране Re: плочки

Цитирай:
Първоначално написано от atiLa
na 16 godini sam.... iam kompleks 4e sam hiper debela... imam malko korem4e (slaninka) h0dq na fitnes prawq koremni presi ti4am treniram... ii pak nemoga da napravq plo4ki pls kajete mi kak da si napravq plo4ki po korem4eto kajete mi nqkakav rejim molq vi...
Първо да кажа, че изобщо не съм специалист и на някои неща много от пишещите тук може просто да ми се изсмеят!!! За коремчето бих те посъветвала да носиш много стегнати дрехи в кръста и да не ги сваляш, дори когато ядеш. Много е некомфортно това, но те ограничава малко в яденето и като цяло пречи да се раздуваш повече там. Като резултат може и да смъкнеш малко килограми, надявам се именно там, където не ги искаш. За тренировките - разрови се малко повече във форума, все ще има нещо. Ако знаеш английски, френски или някакъв друг език, можеш и в google.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th October 2008, 11:23
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране Re: плочки

Цитирай:
Първоначално написано от atiLa
na 16 godini sam.... iam kompleks 4e sam hiper debela... imam malko korem4e (slaninka) h0dq na fitnes prawq koremni presi ti4am treniram... ii pak nemoga da napravq plo4ki pls kajete mi kak da si napravq plo4ki po korem4eto kajete mi nqkakav rejim molq vi...
Я не се излагай! Нали си момиче? Какви плочки искаш тогава?! Много малко момичета имат ген, за да имат плочки. Като нямаш този ген, едва ли ще станат плочки, колкото и да се бъхтиш... Може би само, ако започнеш професионално да се занимаваш с боди-билдинг ще ти се появят. Но стига се комплексира... Откъде-накъде трябва да имаш плочки? Хубаво е да си стегната, не прекалено кльощава и най-вече сама да се харесваш. Хора, които се харесват имат по-различно излъчване и околните подсъзнателно започват да ги харесват.
Спортувай, защото е полезно, а не за да имаш плочки. Имай самочувствие и плочки няма да ти трябват
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th October 2008, 11:26
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране Re: плочки

Цитирай:
Първоначално написано от xxxxx
Първо да кажа, че изобщо не съм специалист и на някои неща много от пишещите тук може просто да ми се изсмеят!!! За коремчето бих те посъветвала да носиш много стегнати дрехи в кръста и да не ги сваляш, дори когато ядеш. Много е некомфортно това, но те ограничава малко в яденето и като цяло пречи да се раздуваш повече там. Като резултат може и да смъкнеш малко килограми, надявам се именно там, където не ги искаш.
На същия принцип - докато се храниш не сядай на удобно кресло, където да можеш да си опъваш корема. Сядай винаги на високи, неудобни табуретки, така че коремът ти да е винаги свит, за да не може да се пълни много.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th October 2008, 11:40
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Бе я направо си зашийте хранопровода

Аз само за обратния принцип съм чувал - не сядай докато ядеш, стой прав, за да побереш повече храна. Не си стягай дънките, разкопчай ги, за да можеш да побереш повече храна. Яж докато можеш, после яж още малко
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th October 2008, 11:49
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране


ААА, това е за надебеляване Да не объркаш момите
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th October 2008, 12:53
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

http://dieti.rozali.com/vkyshti/p8969.html - на това попаднах току що :P Всичките ги имам в моята програма
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: плочки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:06.