IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 9th January 2009, 19:25
karamela karamela не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 283
По подразбиране

ами казват,че клин клин избива...така,че според мен не спирай...или си дай ,но само ден почивка....нормално е да имаш треска....това значи,че мускулите работят...да с времето няма да са такива болезнени мускулните трески....но след една добра тренировка е най сладкия момента на онова леко парене и затопляне на мускулите.... поне за мен
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th January 2009, 19:29
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karamela
ами казват,че клин клин избива...така,че според мен не спирай...или си дай ,но само ден почивка....нормално е да имаш треска....това значи,че мускулите работят...да с времето няма да са такива болезнени мускулните трески....но след една добра тренировка е най сладкия момента на онова леко парене и затопляне на мускулите.... поне за мен
Точно така е
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 9th January 2009, 21:10
mari_and mari_and не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 288
По подразбиране

goldishр не се оплаквай, похвали се! Не спирай с тренировките! Ще отмине треската и ще си доволна от резултатите Успех!
__________________
Ако ще правиш нещо нередно, поне му се наслаждавай!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10th January 2009, 10:38
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Треската ще отмине, но за резултати се иска постоянство, много жени се палят от идеята, като бенгалски огън и толкова бързо гаснат.Във фитнеса където ходя от години, сме само няколко жени, всички останали, идват, напрягат се, като за световно, изтече им картата и до там, а има и такива, които още от 2-та тренировка и не ги виждам повече.
Няма значение кога си решил да започнеш/пред коледно,след коледно/
важното е да си постоянен.Желая ви успех.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th January 2009, 20:15
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Nelina_02, много си права! Трябва постът ти да е наш пътеводител. Постоянството е тайната на успеха. Иначе бяхте абсолютно прави. Мускулната треска ми мина много скоро след като правих упражненията пак. То е и много логично, защото се подобрява кръвоснабдяването и млечната киселина се разкарва от мускулите. Ще продължавам нататък. Надявам се да има добър резултат.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВсичкозаСледколеднотостягане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:58.