IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 20th May 2006, 10:10
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Truth и loly,имам приятелка която има хидрогел и есента иска да си прави операция за отстраняването му.Разказах и за вас и за д-р Стоянов .Тя преди една година е ходила на консултация при друг доктор ,който и е показал снимки на жени по време на операцията за махане на гела и тя много се е притеснила и се е отказала.Но сега отново се е решила,това е проблем който трябва да се реши и информацията която и дадох и която прочетох от тук ще и бъде много полезна. loly,дръж се мъжки както до сега,проблема е решим и ти и доктора ще се справите ! Какво ще платиш за втората операция,наистина ли ще е напълно безплатна?
Отговори с цитат
  #272  
Стар 20th May 2006, 14:16
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Тя тази ще ми е третата операция при д-р Съоянов, но няма да бъде напълно безплатна, защото лекаря няма никаква вина за последствията от гела. Ще си платя консумативите и много символична сума за труда.
Моля те, кажи на твоята приятелка веднага да го маха тоя гел, защото колкото повече седи в организма, толкова повече мизерии прави отвътре. Казвам го от личен опит. Няма от какво да се стрхува. Изваждането се прави под пълна упойка, а след това чуството е на огромно облекчение. Предопреди я само, че пълно отстраняване ще се получи минимум след две манипулации. Ако мога с нещо да помогна, може да разчита на 100%.
Отговори с цитат
  #273  
Стар 20th May 2006, 16:01
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от loly
. Ако мога с нещо да помогна, може да разчита на 100%.
За което много ти благодаря.Със сигурност ще потърся съвета ти,само да дойде момента.Проблема за сега при нея са паричките,ще тегли кредит най-вероятно.Когато е готова вие двечките с Truth първи ще разберете,ще ви потърся.
Отговори с цитат
  #274  
Стар 21st May 2006, 13:38
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от loly
bel,
Какво стана с твоята консултация, разкажи как мина.
Минаха и двете ми консултации. Харесаха ми и двамата - Маджаров и Динев.
Д-р Маждаров ми предложи кръгли импланти, МакГан, 230 или 260 кубика (избрах 260), с разрез под гъдата, като по време на операцията щял да прецени дали под или над мускула трябва да се имплантират. Операцията е по обяд, а надвечер изписват от болницата (това беше нещото, което доста ме притеснява - ако нещо се случи вечерта след операцията?!). Цената е 1900 евро.
Д-р Динев ми предложи да си избера размер от 245 до 275 кубика. Естествено , избрах най-големия! Препоръча ми асиметрични импланти, с разрез през ареолата и над мускула (каза, че при тази форма няма смисъл да се наранява мускула и възстановяването ще е по-лесно). Имплантите му са PIP. При него ще ми излезе малко по-скъпо (заради формата на имплантите) - 2300 евро. В болницата се стои една вечер.
И двамата казаха, че няма проблем със спорта, дори и тенис на корт.
Мисля, че си избрах д-р Динев. Все още не съм решила окончателно - и на двамата казах, че през следващата седмица ще се обадя, ако съм се решила. Но мисля, че Динев ми вдъхна малко повече доверие - не знам, въпрос на вътрешно усещане. И двамата ми харесаха, но Динев ми изглеждаше по-сигурен...
Операцията ми ще е в седмицата от 6 до 12 юни, трябва да уточня точната дата.
Отговори с цитат
  #275  
Стар 21st May 2006, 17:26
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Ох, Лоли... Аман, мила!
Стискам палци и на краката и аз. Хайде да ти е за последно вече!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #276  
Стар 21st May 2006, 17:44
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

bel oт това което съм чела и чувала за д-р Динев мисля, че можеш да му се довериш на 100%, а за другия лекар незнам нищо. Според мен е по-добре да престоиш една нощ в болницата, наблюдението след излизане от упойката е много важно. Независимо при кой ще правиш операцията, настоявай за престой през нощта. Много се радвам, че ще се присъединиш към отбора, точно за морето ще си се възстановила и ще смайваш с новите придобивки.
Отговори с цитат
  #277  
Стар 21st May 2006, 17:50
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Ох, Лоли... Аман, мила!
Стискам палци и на краката и аз. Хайде да ти е за последно вече!
Благодаря ти за подкрепата, дано, че вече се отчаях от всичко.
Отговори с цитат
  #278  
Стар 22nd May 2006, 00:02
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

И от мен много късмет, и дано не се повтарят повече тези неприятности...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #279  
Стар 22nd May 2006, 11:56
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Здравейте. Нямаше ме известно време, но това не означава, че не съм ви чела. Само че комуникаторът,с който бях няма киррилица и за това не съм писла нищо. Специлни поздрави за всички, които скоро се тунинговаха!!!
Лоли искрено ти съчувствам за проблемите. Дано това да е последната неприятност покрай гърдите ти.
Отговори с цитат
  #280  
Стар 22nd May 2006, 12:33
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Момичета дойде ред и за моята операция ( в петък е), ама нещо взе и мен да ме хваща страх...дали и този път няма да се оплеска нещо, че трети път няма да имам сили и нерви да се подлагам на същото
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:06.