IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 16th May 2006, 08:31
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

И аз ползвам Зинерит. Не съм забелязла да излизат двойно пъпки, доволна съм от ефекта.
А някой ползвал ли е ProActiv? Сестра ми е изпратила тази козметика от Канада. Там всички звезди я ползвали, много била добра.
Обаче не знам дали ще е добра, сега като си получа колета ще пробвам и ще пиша
Отговори с цитат
  #22  
Стар 16th May 2006, 09:53
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране :)

хи хи ще чакаме с нетърпение ...............
Отговори с цитат
  #23  
Стар 16th May 2006, 10:40
nadi20gr nadi20gr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: Coфия
Мнения: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от summer_68
nadi20gr след колко време забеляза горе долу подобрение от'' акне аут ''........и да те питам и за зинерит'' някои казват че след като спреш да го нанасяш излизали двойно повече пъпки при теб как беше..................
Немога да ти кажа точен период от време може би в период от 1 - 2 месеца.
Но при мен положението беше много трагично.По едно време почнаха да ми излизат много от тея гнойни папки и се реших да отида на козметик. Почна едно лечени на в продалжение на около 2 месеца: трябваше да пия антибиотик, след това почиствания на лицето през 10 дни, 21 дни използвах Зинерит, и накрая почистване на лицето с Акне аут всяка вечер. И сега от време на време го ползвам профилактично--Акне аут.
Е това е от мен
Отговори с цитат
  #24  
Стар 16th May 2006, 13:24
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

Е аз това нещо Zineryt не го открих...я кажете нещо активните му съставки ала мала...да видя дали няма друго име.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 16th May 2006, 14:27
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Atlantida
Е аз това нещо Zineryt не го открих...я кажете нещо активните му съставки ала мала...да видя дали няма друго име.
е как няма да го откриеш, във всяка аптека би трябвало да го има. основата му е цинк, не е нещо кой знае какво
Отговори с цитат
  #26  
Стар 16th May 2006, 14:38
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

На 2-3 места казаха,че няма..и в каталог не го намериха От Монтана съм,ще потърся и днес.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 16th May 2006, 18:40
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

момичета, открих нещо ново и много по ефикасно от всичко което съм ползвала до сега NEUTROGENA просто съм адски доволна и не мога да не споделя с вас!!!! за 3 дни лицето ми светна ама буквално. купих си 2 гелчета за измиване на лице.едното е ексфолиращ гел и другото е 2 в 1 - гелче3 пак за измиване което обаче може да се ползва и като маска ако се нанесе върху кожата и се остави да действа 10-15 минс. проста ефекта е зашеметителен!!!!!!!! едното е 15 лв другото е 10 .кйоето и да си вземете няма да сбъркате но май по готиното от двете е това 2 в 1.
за промоцията на VISHY много съжалявам че сум ви подфвела .оказа се че това което наскоро съм си купила като промоция от моята аптека (в борово) е било последно доставено и никой(представете си ) не го е видял и за това аз съм си го купила а то се оказва че е е било доставено доста преди това.) съжалявам!
дано новата ми идея ви хареса
Отговори с цитат
  #28  
Стар 7th January 2007, 14:22
milena1781 milena1781 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vania33
Здравеите,аз от няколко дни ползвам АКНЕ ТОНИК против папки за проблемна кожа.Серия 'БИЛЕ- GD' има и Акне гел,акне крем-гел и антисепти4ен коригиращ щифт против акне.За жалост още незна

я дали ще има ефект.
има ли ефект
Отговори с цитат
  #29  
Стар 8th January 2007, 15:29
mlc mlc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 6
По подразбиране

ааам аз искам да попитам примерно когато съм стиснала някоя гадна пъпка и тя започне вече да се свива и минава,дали има някакво мазило с което да ускоря този процес на заздравяване
Отговори с цитат
  #30  
Стар 8th January 2007, 16:19
nnikkitto nnikkitto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Аз вече не помна какво ли не съм ползвал...На последно време гледам,че доста хора говорят за Зинерит,та днеска си взех,не ми е по предписание,надявам се,да не се влошавам,а най-накрая да ми подейства нещо...Аз го взех с цел заличаване на петна,или по-точно червени точици,от вече завехнали пъпки...Около брадата и горната устна имам доста такива петна,за това се надявам да ми помогне Зинерит-а...Ако забележа ефект,веднага ще кажа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АХТЕЗИПЪПКИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:16.