IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Деми не искала развод

8 ноември 2011 14 24

С Аштън трябвало да се преборят за брака си

Снимка: Reuters

Снимка: Reuters

Деми Мур (47) се е отказала от желанието си да се развежда. Актрисата се бе консултирал с адвокати, след като съпругът й Аштън Кътчър и изневери на годишнината от сватбата им и това стана публична информация. 23-годишната Сара Лийл се бе похвалила пред медиите за страхотната нощ, която е изкарала с актьора.

След тази новина семейството на Мур и Кътчър бе пред сериозен разпад, а заместникът на Чарли Шийн в „Двама мъже и половина" бе измислил план да си върне любовта на съпругата си. Очевидно бележи сериозен напредък!

„През последните седмици Деми много се бори с желанието за развод, но с Аштън работят усилено по въпроса да закрепят семейството си. Тя е едновременно бясна и наранена. Но не иска да го напусне. Тя е казала на Аштън, че не иска да се развежда и трябва сериозно да поработят, за да поправят щетите върху брака си. Той е решил да прекарва повече време с нея, за да й помогне да забрави случилото се", споделил близък до актрисата пред сп. „Us Weekly".

Автор - снимка
Автор на статията:
Мария Господинова

КоментариКоментари