Понякога най-добрите приятели стават най-лоши врагове и много скоро херцогинята на Съсекс ще трябва да изпита това върху себе си. След конфликт с блогърка от афроамерикански произход, дизайнерът Джесика Мълроуни се превръща в персона нон грата, губейки работата си и приятелството си със снахата на кралица Елизабет.
Според слуховете Меган Маркъл отдавна искала да спре да общува с някогашната си най-добра приятелка, а расисткият скандал бил просто повод да го направи веднага.
Напълно опустошена, Джесика се опитала да се свърже с Меган, но безуспешно – съпругата на принц Хари сменила телефонния си номер и забранила на майка си да отговаря на обаждания.
Общите приятели поясниха на Мълроуни, че ако Маркъл реши да скъса връзки с някого, значи е завинаги. Ситуацията с бащата на херцогинята Томас Маркъл е точно потвърждение за това.
Осъзнавайки, че няма какво повече да губи, дизайнерката реши да напише книга и да поговори за дългогодишното приятелство с Маркъл, започнало в Канада, където актрисата участва в сериала „Костюмари“.
Биографията обещава да бъде бестселър. Смята се, че именно Джесика е запознала Меган с принц Хари и ѝ е помогнала да се присъедини към кралското семейство.














Десетки ученици и учители се натровиха с дюнери
Извършват забранени разкрасителни процедури в гаражи и бензиностанции
На 3 ноември 1957 г. стартира първият в света биоспътник с кучето Лайка на борда
Учени предупредиха за засилване на слънчевата активност
От Токио до Ню Йорк само за час: Започват суборбитални полети
„Космически океан“ край черна дупка: Откриха най-големия воден резервоар във Вселената
Менян заговори за титла
В Левски са на тръни преди Вечното дерби с ЦСКА
Футболен бос изригна: Мижитурка продава Карлос Насар в Катар
Еуфория! Огромна радост в ЦСКА преди Вечното дерби с Левски
Тези 4 зодии ще бъдат най-засегнати от ретрограден Меркурий
5 есенни супи с малко въглехидрати
9 стъпки от аюрведа, които трансформират живота към по-добро
Протеинова салата с кисело мляко и грозде
Какво прави магданозът за здравето ни?
Защо периодичното посещение на зъболекар е важно?
Възли и рак на щитовидната жлеза - кога има повод за притеснение?
Менопауза – естествен преход, който може да бъде преодолян с лекота
Остави коментар