fallback

Бритни Спиърс разкри нови подробности за принудителното си лечение

07 December 2021 18:00

Певицата била принудена да прекарва по 10 часа всеки ден с терапевт

Бритни Спиърс продължава да споделя травматични спомени от миналия си живот. Сега, след като съдът освободи певицата от „ареста“, тя може да бъде откровена с феновете.

Публикация, споделена от Britney Spears (@britneyspears)

„Толкова много пъти трябваше да ходя на терапия против волята си... бях принудена да плащам и да слушам жени, които ми казват как ще направят живота ми по-добър“, призна Бритни в профила си в Instagram.

„10 часа на ден. 7 дни в седмицата.“ Певицата публикува и видео, в което нагледно показа как се провежда лечението ѝ.

Певицата реши да заснеме пародия на лекарите си. „Здравейте, аз съм вашият терапевт, позволете ми да задам няколко въпроса“, започна Бритни. „Не искам да ви безпокоя <...> Просто се отпуснете и ме оставете да си свърша работата. Преди всичко искам за да помогнеш, повярвай ми <... > Всичко ще бъде наред. Усещам, че умът ти страда от психоза, пренася се в главата ми, така че трябва да разчистим тези развалини, това е всичко.“ В следващия кадър Спиърс се представи като пациент. „Да, чувствам се страхотно – отвърна тя безчувствено. - Имах страхотна година. Имах страхотен ден.“

По време на процеса срещу нея това лято Спиърс призна, че животът в грижите я е „деморализирал“.

Според певицата това е било травмиращо преживяване. Тя спомена и задължителната терапия, като обясни, че отнема твърде много от енергията ѝ. Бритни описа лекаря си като много жесток човек. За щастие сега всичко това е зад гърба ни и вече поп дивата може спокойно да се наслади на почивката си в Мексико. Спиърс пътува до Кабо с годеника си Сам Асгари, за да отпразнува рождения си ден.

Автор на статията:
Петя Славова
Сподели
социални мрежи Бритни Спиърс принудително лечение
0 коментара
fallback