Сиена Милър посрещна новата година като майка на две деца.
41-годишната актриса е родила момиченце, което е първото й дете от приятеля й Оли Грийн. Новината все още не е официално потвърдена от родителите, но те бяха забелязани да се разхождат с бебето из Лондон преди няколко дни. Детето бе добре закрепено към майка си чрез кафяво кенгуру, което закриваше лицето му и го предпазваше от студения въздух и вятър във великобританската столица.
Милър очевидно забелязва фотографите, но не се притеснява от тях, като дори им се усмихва. С едната си ръка тя придържа дъщеричката си, а с другата държи така необходимото кафе, което вероятно е най-добрият й приятел в безсънните нощи след раждането. Актрисата е облечена с дънки с широки крачоли и дълго палто, докато Оли Грийн носи син панталон, сив шал и дълго синьо палто.
Според Daiy Maily, кенгуруто, в което Милър е подсигурила бебето си, струва около 3300 паунда и е на дизайнерската марка Artipoppe. То е направено от коприна от викуня и черница.
Сиена също така е майка на 11-годишната Марлоу, която споделя с бившия си съпруг Том Стъридж.
По време на интервюто си с Vogue за декемврийския им брой, на чиято корица застана бременна, Милър сподели какво е чувството да роди на 40-годишна възраст, казвайки че има своите несигурности и притеснения.
"Иска ми се да достигна до момента, в който да не чувствам нужда да се шегувам с това, че съм възрастна и ще раждам. Така показвам, че не се обиждам от шегите, които се отправят по мой адрес", каза тя пред списанието.
Актрисата също така дискутира външния си вид на червения килим за събитието Vogue World през септември, когато носеше изрязана около корема рокля. Визията й предизвика смесени реакции в социалните мрежи, като едни потребители харесаха избора, докато други го сметнаха за твърде разголен и непристоен за една майка.
Милър признава, че първоначално е била нервна да се появи по този начин пред камерите, но, когато вече облякла роклята и се видяла с нея в огледалото, всеки друг тоалет й се строил твърде скучен. "Ще пазя тези снимки до края на живота на детето си. Впечатляващо е да се бориш срещу собствените си предразсъдъци. Постоянно го правя", казва още майката на две деца.
На 41: Сиена Милър е бременна с второто си дете
Сиена Милър: Джъд Лоу ме спаси от Харви Уайнстийн
Новината за втората бременност на актрисата се появи в социалните мрежи, след като тя бе забелязана на плажа в Ибиза, носейки кафяв бански от две части, с който показваше коремчето си. Преди това Милър бе забелязана да прекарва време на почивка в Сен Тропе заедно с 26-годишния Грийн. Двамата са заедно от 2022 година и не се притесняват да говорят за възрастовата си разлика и факта, че ще имат общо дете.
През 2022 година Милър сподели пред списание ELLE, че е обсъдила темата с приятеля си и е замразила част от яйцеклетките си. По думите й, коментарите от страна на обществото за раждането в късна възраст са доста потискащи и жестоки.
"Навърших 40 и замразих яйцеклетки. След като бях сериозно фокусирана върху необходимостта да имам още едно дете, си помислих, че ако се случи, ще се случи. Така този вид притеснение сякаш се изпари", каза Милър.














Изтичане на амоняк след експлозия във фабрика в Мисисипи
Цената на петрола тръгна нагоре след двудневен спад
Две мощни светкавици удариха повърхността на Луната
Гигантска ударна вълна се разпространява през Млечния път
Опасна ли е за Земята черната дупка Gaia BH1
Как да пробудим съзнанието си
В НБА не остана отбор без поражение
Подновяват процеса за смъртта на Марадона
Ханзи Флик бесен от издънката на Барса
Пеп Гуардиола куфее след погрома над германци
Пълнени чушки със сирене и леща
5 сутрешни навика, които променят фигурата (и настроението) ви
Четящите хора са 10 пъти по-щастливи от другите
Овесени кексчета с ягоди и крема сирене
Уреаплазмена инфекция – една от причините за безплодие
Конференция: 15 години заедно за по-добър живот на хората с ревматологични заболявания
Антиподагрозни лекарства – видове и начин на приложение
Какво прави музиката с нашето тяло?
Остави коментар