Няколко седмици след Мегзит в кралското семейство започнаха да пресмятат кой ще поеме ангажиментите на принц Хари и Меган Маркъл. След като двамата изразиха желание да се оттеглят от задълженията си, идват и последиците от тяхното решение. Оказва се, че някой ще трябва да се захване с техните дела и проекти, които са били планирани за тях. Оказва се, че има идеални кандидати за тази роля – а именно внучките на кралица Елизабет Втора – принцеса Беатрис и принцеса Юджийн.
„Ако двама си тръгнат, тогава двама трябва да дойдат. Сигурен съм, че Беатрис и Юджийн ще излязат на преден план и те ще бъдат добре посрещнати. Точно от това се нуждае кралското семейство, защото има още 15 години преди съзряването на принц Джордж. Каква ирония – Хари отбеляза, че е равен на братовчедите си“, твърди биографът от пресата и експерт по британските монарси Робърт Лейси.
Между другото, принцесите имат не само своите кралски задължения, но и пълноценна работа: Беатрис е вицепрезидент на ИТ компанията, а Юджийн е артдиректор на галерия.














Готов ли е българският бизнес за Мишлен ресторанти
Късмет в изобилие за 4 зодии на 2 ноември
Магнитни бури през ноември 2025 г.: Кои са най-опасните дати
2024 г. вероятно е била най-горещата в последните 125 хил. години
Пробив в създаването на диаманти с помощта на електрони
В Китай се готвят да изстрелят ракетата Long March 2F с пилотирана мисия Shenzhou 21
Славия излъга Септември в столичното дерби на кръга
Известна личност показа нов екип на Левски + ВИДЕО
Победният рейд продължава! Арсенал не сбърка и дръпна на върха
ВИДЕО: Вижте как уцелиха Наумов с бутилка
Дневен хороскоп за 2 ноември, неделя
Седмична таро прогноза за 3 – 9 ноември
С какво родените през ноември са толкова интересни?
Любовен хороскоп за 3 – 9 ноември
Откриха нови сигнали в мозъка, чрез които се диагностицира Паркинсон
Кои храни са най-вредни за мозъка?
Как да разпознаем инфекциозна мононуклеоза в детска възраст?
Какво е козметичен фастинг и защо набира популярност?
Остави коментар