Италианската прелест Елизабета Каналис е модел, актриса и телевизионна водеща, но ако не беше Джордж Клуни, малцина щяха да знаят изобщо за съществуването ѝ. Дамата излизаше с прословутия холивудски плейбой близо две години. А след раздялата им заяви, че е преживяла доста тежко факта, че той вече не е до нея.
Изглежда, че Елизабета не питае топли чувства към бившия си и не му е ни най-малко благодарна за славата, с която я обсипа. Тази неделя (24.02) Клуни излезе на сцената, заедно с приятеля си и колега Бен Афлек, за да получи статуетка „Оскар" за филма им „Арго", който бе отличен в категорията „най-добър филм".
В същата категория бе номинирана и лентата на Куентин Тарантино „Джанго без окови". На въпрос кой е любимият ѝ режисьор, Каналис категорично отговори „Тарантино. Обожавам Тарантино", което бе намек, че вероятно по нейните представи Джордж не заслужава статуетка, пише немското OK.
Все пак едва ли ѝ е било лесно да го гледа до прелестната Стейси Кийблър, която показа много класа в сребриста рокля и събра погледите на зяпачите. Със сигурност Елизабета би искала тя да бе на нейно място в онзи момент, но уви, Джордж си има своите предпочитания.














Мъжът, който наръга жена в Благоевград, остава в ареста
Йотова: Няма нищо по-обединяващо от силата на вярата, духовността и книжовността
Николай Денков стана зам.-председател на "Продължаваме промяната"
Неочаквано откритие: Момиче намери на плажа следи от гигант на 200 млн. години
Канадски учен твърди: Извънземни се крият на Луната и шпионират Земята
Учени откриха „блуждаеща“ планета, която поглъща 6 млрд. тона вещества в секунда
Може ли човек да оцелее в черна дупка
ЦСКА показа на Левски кой е шефът. И съдиите не помогнаха на "сините"
Гуардиола разкри какво ще прави след приключване на треньорската кариера
Ландо удържа победата в спринта, кошмар за Пиастри
НА ЖИВО: Левски - ЦСКА 0:1, уникален гол на Ето
Поверия за ангелската дата 11/11
Седмична нумерологична прогноза за 10 – 16 ноември
Дерматолог: Да губим до 100 косъма на ден е нормално, но не и повече
Паста пене за 15 минути
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Остави коментар