Това съобщaва във факс до БТА Дирекция "Връзки с обществеността" на "Мобилтел" АД.
Пред bTV в понеделник Ованес Мелик-Пашаев, продуцент на група "Каффе", която спечели конкурса , заяви, че не е имало манипулация, а феновете на "Каффе" са били организирани да започнат активното гласуване в петък вечерта.
Според данните на БНТ, гласовете са се покачвали плавно в полза на група Каффе.Според държавната телевизия, от БТК, а не от някои от мобилните оператори, са постъпвали най-много гласове.
При гласуването за българска песен на "Евровизия" е извършена подмяна на вота, заяви от своя страна лагерът на Слави Трифонов. В събота вечерта той и Софи Маринова напуснаха конкурса, като заявиха, че той е предрешен, а вотът - манипулиран.
Рапърът Устата, който беше също гост в bTV, заяви, че и според него вотът е манипулиран в полза на “Каффе”.
Снимка: www.slavishow.com
Каффе спечелили Евровизия с огромен брой sms-и от малко номера
15 февруари 2005 10 50В мрежата на М-Тел са изпратени голям брой SMS-и от малък брой телефонни номера, което може да е повлияло на крайното класиране на конкурса за Евровизия.

Сподели
Коментари


Още от Новини
Коментари
