fallback

Летни рокли: Изборът на Кортни Кардашян

23 July 2020 16:30

Риалити звездата отново е на кето режим

Кето диетата се отразява добре на Кортни Кардашян. Риалити звездата е на стария си режим вече 3 седмици и изглежда страхотно. Това си личи и по най-новите ѝ снимки в социалните мрежи. 

Сестрата на Ким Кардашян е избрала максирокля в бяло, която разкрива доста от корема ѝ. Звездата признава, че той все още не е стегнат, но работи усилено за това. 

Бялата рокля от две части, които могат да се носят и поотделно – бюстие и пола, е от колекцията на Olivier Theyskens. Материята ѝ е изключително мека и приятна за горещите летни дни. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация, споделена от Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) на Май 19, 2020 в 9:57 PDT

Кортни е съчетала лятната си рокля с черни сандали с връзки, за да се снима за изданието Architectural Digest, което наскоро показа нейния дом. 

Наскоро Кардашян призна, че не ѝ е било трудно да мине отново на кето режима, но понякога не може да се придържа към по-строгото меню. 

„Истинското предизвикателство е да се разхождам с децата си, да ходя на събития и срещи и същевременно да съобразявам храненето си“, обяснява тя. 

В момента Кортни приема много ниско съдържание на въглехидрати, не яде захари компенсира като набляга на повече мазнини, протеини и фибри. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация, споделена от Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) на Май 6, 2020 в 2:13 PDT

Майката на три деца проверява нивото на кръвната си захар всяка сутрин и най-вече дали все още е в кетоза, за да знае как да продължи. 

„Понякога ми трябват цели 3-4 дни, за да се върна отново в кетоза“, посочва тя.   

Автор на статията:
Ваня Гъркова
Сподели
Кортни Кардашян кето диета летни рокли режимът на Кортни Кардашян
0 коментара
fallback