Риана отново накара целия свят да говори за нея.
За съжаление на феновете ѝ, отново не става дума за нова музика, а за развитие на другите ѝ начинания. Този път изпълнителката насочи вниманието към пускането на най-новия си аромат, който ще бъде част от колекцията на марката Fenty. За да промотира предстоящия си парфюм, Риана сподели два черно-бели портрета, на които носи черно кожено яке, което свободно пада под рамената ѝ. Комбинирала го е с няколко диамантени обеци, а косата ѝ е заметната на една страна.
„#FentyParfum идва скоро“, гласеше описанието под публикацията. Това накара голяма част от феновете да полудеят и да залеят коментарната секция. Сред тях се открои и името на Лизо, която просто написа „Еха“. В Историите си в Instagram Риана сподели видео на бутилките парфюм и заяви, че ароматът ще бъде нещо невероятно, уверено, но в същия момент и секси.
През март звездата подаде молба за патент за създаване на козметика и уреди за коса, включително шампоани, балсами и бои, като името ще бъде Fenty Hair. Засега обаче това начинание не е официално потвърдено от изпълнителката, която през май 2019 година прекрати работата по модната си марка. Според LVMH, под чиято шапка се намираше Fenty fashion, в момента линията е в „почивка“ и чака по-добри условия за развитие. Най-вероятно нещата могат да започнат отново след края на пандемията.
Риана, която през 2019 година беше обявена за най-богатата жена в музикалния бизнес, заяви, че е натъжена от решението, но популярната ѝ линия за бельо Savage x Fenty, както и козметичните ѝ колекции Fenty Beauty и Fenty Skin продължават да се развиват. Общо те правят печалба от 750 млн. долара на година, като най-успешна е Fenty Beauty, която само за 2018 година генерира 570 млн. долара. Преди три години Риана пусна свои гримове в няколко магазина в САЩ, като само за първите няколко месеца спечели повече от 100 млн. долара.
Fenty е кръстена на фамилията на Риана, чието истинско име е Робин Риана Фенти. Първоначално тя трябваше да събира в себе си дрехи, обувки и аксесоари. Но артикулите не бяха по джоба на всеки, като едно дънково яке струваше 1000 долара, а една риза – 800. Затова интересът към тях не беше особено голям и модната линия трябваше да бъде прекратена.














Хороскоп за всички зодии за 5 ноември: Приятни изненади и успехи
Рецепта за палачинки с тиква и канела
Късна емисия
Китай стартира първия в света ториев реактор
Пакистански астронавт ще посети китайската орбитална станция „Тянгун“
Обсерваторията „Вера Рубин“ откри огромен звезден поток
В монголската пустиня издигат „марсиански“ лагер
Наполи и Айнтрахт шокираха феновете на „Диего Марадона“
Левски обяви новина и намекна за триумф с титлата + ВИДЕО
Диого Жота е футболист №1 за 2025-а година
Левски се измъчи, но взе сладка победа във втория квалификационен кръг на ШЛ
Дневен хороскоп за 5 ноември, сряда
Тест: Коя емоция управлява живота ви в момента?
Пълнолуние в Телец на 5 ноември – портал към изобилие и сбъдване на желания
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Остави коментар