IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th November 2007, 22:26
ahamz_ ahamz_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 1
По подразбиране Кажете така дали ще упея?

Здравейте .. момиче на 14 години съм. Проблема е че съм висока 176см / 82кг ... поради много причини досега се хранех изключително нездравословно и наще много ми се радваха :@
Но вече съм търдо решена да отслабна .... от 1 седмица ограничавам храната (доста) и не се чувствам гладна. Не се изкушавам лесно с някакви храни. В калкулатора пише че трябвада сваля 21кг.. просто не съм сигурна, че ще успея сама ... + това нямам възможност да се запиша на спорт или да ходя на фитнес, затова правя упражнения в къщи. Ако може някой да ми каже упражнения за корем, бедра, дупе(имам мн да свалям тук ) , бричове, паласки и гръб ,.,, по колко време да ги изпълнявам ... и дали този режим е правилен: изключих всякакви сладки(шоколади, вафли, захар и т.н.) тестени (палачинки, макарони, хляб ... ) и газирано. Кажете това подходящо ли е?
Резултатите идват, но щом се позабавят малко и се отказвам и всичко започва отначало ...
Благодаря че изчетохте всичко това
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th November 2007, 22:35
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Най-важното е да не се отчайваш! Ако можеш не се тегли известно време, за да не се обезкуражиш. Не мисля, че е добре напълно да изключваш хляба, още повече, че си само на 14. Купувай си черен хляб и яж по малко, но не се лишавай от него. Иначе щом имаш желание за тренировки вкъщи ще постигнеш добри резултати с постоянство. Аз лично съм най-доволна от тези тренировки, които можеш да си свалиш от www.data.bg:
*Pump it up! The ultimate dance workout
*Tae bo - 8 minutes (Billy Blanks)
*Beachbody slim - 6 pack
*The hotpants workout - Abs, glutes and cool down
*Crunch - Fat burning yoga
Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th November 2007, 22:57
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Моля !

Добре се ориентираш в храненето. Не ограничавай прекалено количеството храна. Не е здравословно, а и ще си забавиш метаболизма и ще спреш отслабването....и така хем гладна, хем дебела, кофти.... ...Съвсем нормално е в началото да сваляш по-бързо..., след това ще има застой, след това пак ще сваляш "по-рязко". Важното е да не се отчайваш през времето на застой и да не се отказваш...По-добре да сваляш по-бавно, с разумно хранене и спорт. Така ща е по-трайно и няма да увиснеш.
Моя препоръка (не категорична заповед , хубаво е да събереш мнения и инфо от повечко места ) е в храненето да наблягаш на пиле, риба, телешко, зеленчуци (без грах, царевица), кисели плодове (ако не можеш без плодове), кисело мляко може, ограничи до минимум ориз, картофи, боб, леща и т.н. Задължително! се храни често (4-5 пъти на ден), на малки порци и пий много вода (чай без захар).
За упражнения разгледай в раздел Тренировки вкъщи, ето тук (в розовото каренце ) също http://www.bb-team.org/fitness ...Можеш да си купиш гирични и да правиш упражнения с тях вкъщи. Някакъв вариант е да тичаш на място в банята (или където желаеш ). ледено_sЪrце ти е препоръчала чудесни неща.. ..Виж и тук... за паласки и други...
http://www.letsgym.com/2007/03/10/dosadnite-palaski/
http://spidersport.com/side-press.php
http://www.fitnes-bg.com/%D4%E8%F2%E...0%ED%E5%ED%E5/

Много успех и воля ти желая !
И аз ще съм ти благодарна, ако поне ти изчетеш всичко това !

П.П. това също http://www.bb-team.org/fitness/exercises
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th November 2007, 00:36
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Здаравей, Аhamz_!Много хубави съвети са ти дали Изабо и Ледено сърце, може също така да ходиш да тичаш някъде(в парка или на някой стадион), да караш колело или пък да си танцуваш вкъщи на любимата музика (пробвай всякакви видове спорт и се занимавай с този, с който ти е най-приятно) .Движението е много важно за да загубиш излишните мазнинки и да се стегнеш, ако тренираш ще изглеждаш доста по-добре, дори и да не си с перфектните килограми.Поздравления, че си спряла вредните храни, продължавай в същия дух Успех ! !
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th November 2007, 01:09
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Оо, да! Не се бях сетила за танците, а те са много лесен и приятен начин за подържане на фигурата. Аз лично, когато нямам желание за стриктна тренировка и просто искам да се позаблявам малко редувам различни стилове танци,но се старая да са възможно най-ритмични и бързи. Например започни с малко латино, след това един кючек и за капак ръчница. На мен добре ми действа това раздвижване.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th December 2007, 21:19
Аватара на maroon
maroon maroon не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Е как се развиха нещата - отслабна ли?
Пиши
__________________
По-добре е да грешиш с всички, отколкото да бъдеш интелигентен съвсем сам.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th December 2007, 00:28
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Как може едно 14 годишно момиче да мисли толкова разумно при спазването на първата си диета?! ЕВАЛА !

П.П. Дано и да спазва това, което мисли !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кажететакадалищеупея
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:30.