fallback

Край на привилегиите: Меган и Хари в пътнически самолет и без подчинени

19 February 2020 08:30

Херцозите на Съсекс бяха забелязани сами да носят куфарите си

Снимка: БГНЕС

Меган Маркъл и принц Хари се завърнаха в Канада.

След няколко частни събития, на които присъстваха в САЩ, херцозите на Съсекс бяха забелязани да слизат от пътнически самолет и сами да носят куфарите си. Двойката пристигна в петък, а синът им Арчи не беше с тях. Изборът им на пътуване със сигурност не е случаен, тъй като Меган и Хари преди бяха критикувани затова, че доста често избират да летят с частен самолет и по този начин вредят на природата.

Херцогинята на Съсекс беше облечена доста по-обикновено, отколкото приляга на една кралска особа. Тя заложи на раирана риза, черни дънки и черно сако, а косата ѝ беше свободно пусната. Пантофките ѝ, според „Daily Mail“, струват само 175 долара и са дело на компания, която превръща рециклирани пластмасови бутилки в обувки.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация, споделена от meghanandharry (@lafamillesussex) на Фев 18, 2020 в 12:50 PST

Меган допълни визията си и с чанта, която също е направена с мисъл за природата. Според „Daily Mail“, тя може да се рециклира безброй пъти и се състои от отпадъци, намерени в океана и текстилен боклук. 

Хари, от своя страна, беше заложил на сив пуловер, дънки и бейзболна шапка. Той и съпругата му явно се наслаждават на времето, прекарано далеч от двореца, тъй като усмивките не слизаха от лицата им. 

Най-вероятно сега двойката ще се отправи към временния си дом в Канада, който е на стойност 14 млн. долара. Според медиите отвъд океана, Хари и Меган много харесали квартала, в който се намира имотът и най-вероятно ще се установят там за постоянно. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация, споделена от The Duke and Duchess of Sussex (@meghan_harry_sussex) на Фев 16, 2020 в 10:11 PST

Съвсем скоро обаче херцозите на Съсекс ще трябва да се върнат във Великобритания, за да присъстват на Деня на общността, който се чества на 9 март. Тогава те ще приключат и всички останали кралски дела преди да заминат отново за Северна Америка. 

Меган Маркъл разкрива за работата си по „Vogue“

Автор на статията:
Дарена Найденова
Сподели
принц Хари Меган Маркъл Хари и Меган кралско семейство Kанада херцози на Съсекс
0 коментара
fallback