fallback

След три брака Дрю Баримор реши повече да не се омъжва

14 September 2020 10:50

За първи път актрисата става съпруга едва на 19 години

Не е лесно да имаш дълготрайна връзка в Холивуд. До този извод е стигнала и актрисата Дрю Баримор. След три брака 45-годишната звезда реши да се откаже завинаги от семейния живот.

Тя коментира решението си в ново интервю, когато популяризира предстоящото си токшоу. За първи път Дрю Баримор се омъжва на 19-годишна възраст (1994 г.) за собственика на бар в Лос Анджелис, но два месеца по-късно подава молба за развод. Вторият ѝ брак с актьора Том Грийн продължи малко повече от година.

Третият и последен брак на звездата беше най-успешният. Семейният живот на Дрю и артконсултанта Уил Копелман продължи четири години, сега бившите съпрузи отглеждат заедно две дъщери – 7-годишната Олив и 6-годишната Франки.

„Никога повече. Никога, никога, никога. Никога повече няма да се омъжа! – каза Баримор в интервю за списание People. Не искам вече да бъда свързана с никого по този начин. Разделяш се и продължаваш напред. Развеждате се – и тук всичко е различно.“

Все пак Баримор допълва, че това не означава, че не иска да излиза с някого, особено когато децата ѝ заминат за колежа.

„Отворена съм за това, но не съм нащрек. В живота ми вече има толкова много любов – продължи актрисата. „Аз съм безнадежден романтик и всеки на тази планета има нужда от любов... Опитах се. Ходих на няколко срещи. Много хора просто ме игнорираха. Веднъж в уреченото време той просто написа: „Не, просто не мога“.

Автор на статията:
Петя Славова
Сподели
сватба връзки брак Дрю Баримор разводи
0 коментара
fallback