IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

След страстната целувка с Хари Стайлс, Емили Ратайковски иска връзка с жена

5 май 2023 14 50

Моделката сподели, че чака правилната дама, на която да отдаде сърцето си

Снимка: Getty Images

Снимка: Getty Images

Емили Ратайковски отново говори открито за начина, по който изследва сексуалността си и за това, че не се притеснява да има връзка с хора и от двата пола.

Моделката, която се наслаждава на моминския си живот след развода със съпруга си Себастиан Беър-Маклард миналата година, разкри, че е готова да излиза и с жени. До този момент Ратайковски на няколко пъти е изразявала това свое желание, но досега сме я виждали само в компанията на известни мъже, включително Брад Пит, Пийт Дейвидсън и Хари Стайлс, с когото наскоро бяха заснети в страстна целувка в Токио.

В разговор с креативния директор на списание HommeGirls в Instagram през март тази година, Емили е заявила, че е готова да започне връзка с жена. Части от кореспонденцията им бяха публикувани в списание Elle преди дни. „Просто чакам правилната жена да се появи. Винаги съм била човек, който по-скоро е привлечен към емоцията, отколкото към визията или пола. Опитвам се да гледам на хората по един и същи начин, без да се ограничавам от половата им идентичност“, категорична е моделката.

31-годишната звезда, която миналата година заяви, че вижда сексуалността като везна, която може да се наклони и в двете посоки, признава, че преди е била доста по-взискателна към бъдещите си партньори и не е знаела точно какво иска. „По-скоро чаках някой мен да ме избере, вместо аз да избирам него“, каза тя преди няколко месеца.

Но сега Емили е оставила старото си Аз в миналото и се поздравява за пътя, който е изминала, за да обича и да цени себе си. „Гордея се, че съм в тази си ера. По-младата ми версия сигурно щеше да се задоволи с някой посредствен мъж, само за да имам гадже. Радвам се, че вече не съм този човек“, хвали се Ратайковски.

В момента моделката, която има 2-годишен син Силвестър от бившия си съпруг, дори дава шанс на приложенията за запознанства. До този момент тя е имала само една среща, организирана по този начин, но е била с човек, с когото са имали и общи приятели. „Отворена съм за запознанство с хората по всякакъв начин! Но смятам, че общите компании са най-добри, за да прецениш човека отсреща“, допълва Емили.

Емили Ратайковски: Обичам мъжете да миришат на себе си, харесвам феромоните

След флирта с Брад Пит, Емили Ратайковски призна: Привличам най-лошите мъже

Емили Ратайковски и Пийт Дейвидсън с първа публична изява като двойка

След като се разведе със съпруга си, моделката беше свързвана романтично с Пийт Дейвидсън, с когото бяха забелязани заедно на няколко пъти миналата есен. Двамата дори отпразнуваха рождения ден на комика, като източник сподели, че те се познават от дълги години, но са започнали отношения, след като Пийт е изпратил съобщение на Емили с молба да наваксат изгубеното време.

Романсът им обаче бързо приключи, като следващият мъж в списъка на Ратайковски беше Ерик Андре, който сподели гола снимка на двамата в социалните мрежи. Тя бързо бе изтрита, а няколко дни по-късно моделката беше хваната в страстна целувка с Хари Стайлс в Токио.

През януари тази година Емили заяви, че в момента ще се наслаждава на моминския живот и не смята да се обвързва сериозно с когото и да е.

За още новини от света на звездите и лайфстайла последвайте Tialoto в Instagram и харесайте страницата ни във Facebook.

Автор - снимка
Автор на статията:
Дарена Найденова

КоментариКоментари