Код „червено“ обяви Кайли Дженър. Пускайки най-новата си колекция козметика, милиардерката изтъкна, че този нюанс винаги е актуален и винаги присъства във визията на жените по коледните и новогодишните празници.
След като зарадва своите почитатели с уникалните комплекти Ultra, 22-годишната риалити звезда напомни, че Коледа наближава и всяка жена трябва да се подготви подобаващо за нея, купувайки си не само ново червено бельо, но и с нови попълнения за козметичния несесер.
Преди два дни Кайли пусна своя снимка по оскъдно бельо, прикрила се с огромна сатенена панделка в червено. Разбира се, гримът ѝ, маникюрът и фонът са в същия нюанс. С нея тя загатна на своите клиенти, че ги очакват изненади.
Дженър сподели и още няколко кадъра от специалната фотосесия с червена латексова рокля, която мина под мотото „Чувствам палава тази година...“
Също като Лейди Гага, която заложи на специално червило, доведената сестра на Ким Кардашян пусна в продажба подобен артикул, за който обяви, че е перфектният завършек за празниците.
Както вече стана ясно, всичко в колекцията е посветено на червеното. На сайта на бранда се продават брокатени сенки, очна линия и множество червила с този цвят, които вървят със специални подаръчни кутии. Има и лимитирана палитра със сенки, носещи името „Santa Claus“. Четките за грим пък се казват „Santa Baby“.
Малко след като новата колекция на Дженър бе пусната на пазара, тя обяви, че продава дял от Kylie Cosmetics на модния бранд Coty. Сделката е на стойност 600 млн. долара.














Сръбският сценарий надвисва над България, ако държавата не поеме рафинерията на "Лукойл"
Гледайте днес: Високите токчета - вярно оръжие на всяка богиня
Аварийни екипи отводняват части от София след дъжда (СНИМКИ)
В Чили функционира телескоп, способен да наблюдава хиляди звезди едновременно
Междузвездната комета 3I/ATLAS не успя да се скрие от космическите апарати
Определиха химичния състав на кометата Понс – Брукс
Учените съставиха най-големия в историята каталог на галактическите купове
Светльо Петров се надъхва за бой над Словакия
Всички резултати и класирания в НХЛ
Григор Димитров продължава да пропада
Силен мач за Алекс Николов, но Лубе загуби след драма с 2:3
Бъди звездата на града с новата колекция NINE WEST!
Ето кой печели в есенната игра на Az-jenata.bg
Тест: Хелоуински карти разкриват какво ви очаква
Кремообразна паста penne с шунка
Защо не трябва да изстискваме пъпките?
Най-честите хормони, които изследваме и техните функции
Антифосфолипидни антитела в оценката на повтарящи се тромбози
EMA препоръчва одобрение на Brinsupri – първото лекарство за хроничната белодробна болест не-кистозна бронхиектазия
Остави коментар